Other lots in this auction
-
#138
Een achthoekige theepot en een koffiekan van verzilverd metaal op bijpassend dienblad.
Théière et cafetière octogonales en métal argenté sur un plateau assorti.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 45/60 -
#237
Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 40 & 48 cmEstimate: € 80/120 -
#65
Een lot snuisterijtjes, bestaande uit vier antieke brilletjes in etui en enkele instrumentjes.
Lot de bibelots, composé de quatre verres anciens dans un étui et de quelques instruments.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 35/45 -
#245
Een lijst met zes oosterse figuren op zijde.
Un cadre avec six figures orientales sur soie.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. (10 x 7 cm) x 6 totaal: 23 x 72 cmEstimate: € 20/40 -
#108
Twee vissen van grijsgroen Muranoglas.
Deux poissons en verre de Murano gris-vert.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 14,5 & 15,5 cmEstimate: € 50/60 -
#203
Een albasten lampenvoet.
Un pied de lampe en albâtre.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 25/35 -
#282
Een antiek schoteltje van meerkleurig Vietnamees (?) porselein met een deocr van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.
Une assiette antique en porcelaine vietnamienne (?) multicolore à décor de fleurs et de papillons. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#160Marten Van der LooPeriod: 1880-1920
“Steegje in Mechelen”. Aquatint. Gesigneerd.
« Ruelle à Malines ». Aquatinte. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 26 x 21 cmEstimate: € 20/25 -
#272
Lot 2 vazen, keramiek, bloem en bladeren patroon.
Lot 2 vases, céramique, motif fleurs et feuilles.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h43cm x b25cmEstimate: € 30/35 -
#151Rien Poortvliet
“Met gespreide vleugels”. Ets. Gesigneerd en genummerd 25/100 buiten de plaat.
"Ailes déployées". Gravure. Signée et numérotée 25/100 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 10 x 16Estimate: € 40/70 -
#51
Een lot aardewerk, bestaande uit vier borden van Regout, twee van Creil & Montereau (één met barst) en één Engels, alsook een theepot. Enkele randschilfers.
Lot de faïence composé de quatre assiettes de Regout, deux de Creil & Montereau (dont une fêlée) et une d'Engels, ainsi qu'une théière. Quelques éclats de bordure.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 22 cm h: 23,5 cmEstimate: € 15/25 -
#167Esther Guillén
“Figuur”. Een geglazuurd terracotta kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
"Figure". Une œuvre d'art en terre cuite vernissée. Signée et datée '82.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 40/60