Other lots in this auction
-
#75Val Saint Lambert
Een gegoten kristallen fluitvaas, rood in de massa.
Vase flûte en cristal moulé, rouge dans la masse.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Estimate: € 25/35 -
#231
Een bladvormige schaal van kleurloos Frans kristal. Onderaan gemerkt.
Un bol en forme de feuille de cristal français incolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 15/25 -
#274
Twee metalen modelvliegtuigjes:- Schuco ‘Star Jets’ - Northwest Boeing 727-100. Schaal 1/500. In origineel doosje. - KLM Lockheed Super constellation “The flying Dutchman”. Schaal 1/200. Neuswiel manco. Zonder doosje.
Deux maquettes d'avions en métal : - Schuco 'Star Jets' - Northwest Boeing 727-100. Échelle 1/500. Dans la boîte d'origine. - KLM Lockheed Super constellation "Le Hollandais volant". Échelle 1/200. Roue de nez manquante. Sans boîte.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/25 -
#55
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee voorsnijbestekken, een pollepel, vier messen, een reeks cocktailprikkers met diverse mineralen, 21 souvenirlepeltjes, drie eierlepeltjes, twee bloemenvaasjes, een suikerfles en een tafelveger met blik. Bijgevoegd drie souvenirlepeltjes en een zoutvaatje van zilver.
Lot en métal argenté, composé de deux couverts à découper, une louche, quatre couteaux, une série de piques à cocktail avec divers minéraux, 21 cuillères souvenir, trois cuillères à oeufs, deux vases à fleurs, un sucrier et une ramasse-miettes avec pelle. Inclus sont trois cuillères souvenir et une salière en argent.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 60/100 -
#11
Twee borden van meerkleurig Chinees porselein.
Deux assiettes en porcelaine de Chine multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20/25 -
#24Aubin PasquéPeriod: 1903-1981
“Le mariage de l’eau et du feu”. Houtsnede op papier (33 x 36 cm), gesigneerd en genummerd 11/20, “Guerrier, Crète”. Viltstift op papier (15 x 11 cm).Twee kleine schilderijtjes gedateerd 1946 en 1947. “L’affut”. Olieverf op board, gesigneerd en gedateerd 1950.
"Le mariage de l'eau et du feu". Gra vure sur bois sur papier (33 x 36 cm), signée et numérotée 11/20, « Guerrier, Crète ». Feutre sur papier (15 x 11 cm) Deux petits tableaux datés de 1946 et 1947. « L'affut ». Huile sur panneau, signé et daté 1950.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Estimate: € 25/35 -
#174MargueritePeriod: 1868-1946
“Landschap met palmbomen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd E.M.
"Paysage avec palmiers". Peinture à l'huile sur toile. Monogrammée EM.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 22 cmEstimate: € 25/35 -
#269
Een waterfontein van Frans polychroom aardewerk. Gedecoreerd met figuren en hoofden aan de waterbak (restauratie aan de achterkant). Onderaan gemerkt.
Une fontaine à eau en poterie polychrome française. Décor de personnages et de têtes sur le bassin d'eau (restauration au dos). Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 41 & 15 cmEstimate: € 50/60 -
#286
Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
Un canard en poterie chinoise émaillée. Fêlure au col.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35/45 -
#192Capodimonte
Drie groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit. Enkele kleine beschadigingen.
Trois groupes de biscuit italien multicolore. Quelques dommages mineurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 35/45 -
#241
Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.
Un lot de sept albums de compilation de la série De wereld, m’n thuis. Ed. Initia, années 80.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#244Carl Scheidig
“Jagersvrouw”. Een beeldje van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt onderaan.
"La femme du chasseur". Une figurine de porcelaine allemande multicolore. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 25/35