#56StockerEen metalen kruisbeeld, het kruis ingelegd met mozaïek. Italië.
#5Een kleurloos glazen drageoir.
#203Een albasten lampenvoet.
#3Een zwartgepatineerde gipsen buste van Dante Alighieri.
#126Lot van schaaltje en fles, VSL-look.
#192CapodimonteDrie groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit. Enkele kleine beschadigingen.
#230“Mediterrane straattaferelen” lot van 4 schilderijen, olie op doek, ingekaderd, divers gesigneerd.
"Scènes de rue méditerranéennes" lot de 4 tableaux, huile sur toile, encadrées, diverses signatures.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#92“Magnatron MT2” Plastic robot “New Bright”. Rechterhand beschadigd.
« Magnatron MT2 » Robot en plastique « New Bright ».No longer availableOnline onlyDim. H. 36 x 20 x 12 cmEstimate: € 35 / 50