Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier staande personages van meerkleurig Chinees porselein, waarbij drie met ruyi. De kleinste beschadigd aan de hoed.

Vier staande personages van meerkleurig Chinees porselein, waarbij drie met ruyi. De kleinste beschadigd aan de hoed.

Quatre figures debout de porcelaine chinoise multicolore, trois avec ruyi. Le plus petit abîmé au chapeau.
Online only
Dim. h: 26 cm - 46 cm
SKU: 2504220242.
Category: Online Only.
Auction day: 25 April 2022 22:00
Catalogue #242
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #149

    “Zwijndrecht”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en binnen de plaat gedateerd ‘25.

    "Zwijndrecht". Une gravure sur bois. Signé à l'extérieur de la plaque et daté '25 à l'intérieur de la plaque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22,5 x 42 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #258
    Panthère de Cartier, France

    Een parfumflesje van gesatineerd en gekleurd glas en kunststof in origineel etui.

    Un flacon de parfum en verre et plastique satiné et coloré dans un écrin d'origine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #262

    Een paar kleine cloisonné balustervaasjes met bloemendecors.

    Paire de petits vases balustres cloisonnés à décors floraux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #223
    Edward Van Mieghem
    Period: 1915 - 2006

    “Binnenkoer Veltwijck”. Een ets. gesigneerd en gedateerd 30/50.

    "Cour Veltwijck". Une gravure. Signeé et datée 30/50.
    No longer available
    Online only
    Dim. 8,5 x 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #192
    W. Van Ryswyck

    “Hert in de natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1888.

    "Cerf dans la nature". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1888.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 21,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #250

    Een kleine tazza van Boheems glas met blauwe kelk en met gouden rand, versierd met bloemen.

    Un petit vase tazza en verre de Bohême avec un calice bleu et une bordure dorée, décoré de fleurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm Ø: 16,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #141

    Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Eén naar Frans Hals en één naar Adriaan Brouwer.

    Deux tableaux, huile sur panneau. Un d’après Frans Hals et un d’après Adriaen Brouwer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14,5 x 12 & 20 x 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #268

    Een eikenhouten Christusbeeld.

    Une statue du Christ en chêne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 cm x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #139

    “Personages”. Geschilderd op leder. Ethiopië.

    "Personnages". Peint sur cuir. Ethiopie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 30 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #172
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Korenmarkt ‘s morgends”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 20/100.

    "Korenmarkt, le matin". Une gravure. Signeé et numérotée 20/100.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 16 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #254

    Een tijgertje van fijn gesneden hout op sokkeltje. Aziatisch werk.

    Un tigre en bois finement sculpté sur un socle. Travail asiatique.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #282

    Een pique-fleurs van amberkleurig glas en een driehoekige vaas van olijfgroen glas. Respectievelijk Belgisch en Boheems.

    Un pique-fleurs en verre ambré et un vase triangulaire en verre vert olive. respectivement belge et bohème.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 & 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #257

    Een limonadekan van mauve Booms glas.

    Un pichet de limonade en verre mauve de Boom.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #171

    “Pompeii”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    « Pompéi ». Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #150

    “Vissersvolk op het strand bij Katwijk”. Een reproductie naar een werk van Henri Cassiers.

    "Pêcheurs sur la plage de Katwijk". Une reproduction d'après une oeuvre d'Henri Cassiers.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #243

    Een runderhoorn met gegraveerd decor van een vogel en een draak.

    Une corne de boeuf à décor gravé d'un oiseau et d'un dragon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #169
    Nicole Halsberghe

    “Santorini, Griekenland”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 1/1.

    "Santorini, Grèce". Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 1/1.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #252

    Een sakékruikje van messing en rode en blauwe steentjes in de vorm van een tempelleeuw.

    Un pot à saké en laiton et pierres rouges et bleues en forme de lion du temple.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 15 x 6 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #136

    “Boom in het veld”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd. Glas gebroken.

    "Arbre dans le champ". Un dessin au pastel sur papier. Signé. Verre cassé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 cm x 29 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #142
    Nicole Halsberghe

    “Kinderkopje”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Tête d'enfant". Une lithographie. Signé à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #274

    Een art deco schouwpendule in houten kast. Werkende staat, met slinger, zonder sleutel.

    Une pendule art déco dans un meuble en bois. État de fonctionnement, avec balancier, sans clé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #277

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein. Zonder deksel.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore. Sans couvercle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #248

    Dal Negro. Een schaakspel met bord.

    Dal Nègro. Un jeu d'échecs avec échiquier.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 cm - 10 cm
  • #251

    Een verzilverd metalen juwelendoosje met vergulde strik.

    Une boîte à bijoux en métal argenté avec un noeud plaqué or.
    No longer available
    Online only
    Dim. 6 x 13 x 9 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #238
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #109

    Een vierdelig Engels koffie- en theestel van verzilverd messing op dienblad.

    Un service à café et thé en laiton plaqué argent quatre pièces sur un plateau.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10- 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #126
    Frank Hoge

    “Vissersboten in de haven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘60.

    ”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #272

    Lot met bronzen penning van Expo 58, een speld met Engelse geldstukken en een zilveren geldstuk van 250 BEF en een herdenkingspenning Albert I en Elisabeth.

    Lot comprenant une médaille de l’Expo 1958, une épingle aux pièces anglaises et une pièce en argent de 250 BEF, ainsi qu’une médaille d’Albert I et Elisabeth.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #29

    Een vaas van geslepen rood en kleurloos kristal.

    Vase en cristal taillé rouge et incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #89
    Verbraeken

    “Contour van een leeuwin”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    "Contour d'une lionne". Huile sur toile. Signée et datée 1949.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 cm x 22 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #73

    Twee ronde schotels van geel koper, ingelegd met zilver en rood koper en versierd met arabesken en kalligrafie. Midden-Oosten, omstreeks 1900.

    Deux plats ronds en cuivre jaune, incrustés d'argent et de cuivre rouge et décorés d'arabesques et de calligraphies. Moyen-Orient, vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 33 en 30,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #76

    Een paar menustaandertjes van polychroom biscuit als solifiorevaasjes. Randschade.

    Une paire de porte-menu en biscuit polychrome se présentant comme des vases soliflores. Dommages aux bords.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #296

    Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.

    Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.
    No longer available
    Online only
    Dim. 113 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #194

    Een bord van Japans porselein met een decor van een goudfazant in een bloeiende pioenenstruik. Onderaan gemerkt.

    Une assiette en porcelaine japonaise à décor d'un faisan doré dans un buisson de pivoines en fleurs. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #183

    Een grote rechthoekige wandspiegel met zilvergepatineerde lijst.

    Un grand miroir mural rectangulaire avec un cadre patiné argent.
    No longer available
    Online only
    Dim. 113 x 120 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Online-Only 25 April 2022

Op Maandag 25 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday April 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 April 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More