Similar lots by type
-
#251
Een zwartgelakte Japanse salontafel met vergulde motieven.
Table basse japonaise laquée noire à motifs dorés.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 100 x 100 cmEstimate: € 40/50 -
#150
Een reeks van vier Engelse stoelen.
Une série de quatre chaises anglaises.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 100/160 -
#135
Een vintage metalen lavabomeubel met spiegel en met uitneembaar recipiënt.
Un évier vintage en métal avec miroir et réceptacle amovible.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 162 cmEstimate: € 100/120 -
#99
Een sobere ladderback armstoel met rieten zitting.
Un fauteuil à dossier échelle sobre avec une siège en osier.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 15/20 -
#281
Een klein eikenhouten tafeltje in Lodewijk XVI-stijl met twee verlengbladen. Twee sierlijstjes manco.
Une petite table de style Louis XVI en chêne à deux rallonges. Il manque deux cadres décoratifs.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 75 x 75 x 55 cmEstimate: € 100/120 -
#183
Een houten brieven/ krantenbakje.
Un plateau à lettres/journaux en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20/30 -
#296
Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.No longer availableOnline onlyDim. 113 x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#124
Een antieke armstoel.
Un fauteuil ancien.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30/50 -
#222
Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)
Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)No longer availableOnline onlyDim. 64 x 44 cmEstimate: € 25/35 -
#152
Een witgepatineerde armstoel in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil de style Louis XV patiné blanc.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 15/25 -
#109
Een houten armstoel in Lodewijk XVI-stijl.
Fauteuil en bois de style Louis XVI.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/30 -
#126Frank Hoge
“Vissersboten in de haven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘60.
”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 49 x 64 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#120José Olmos
“De Luizenvangster. Dorpsscène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Attraper les puces, scène de village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. 67 x 124 cmEstimate: € 200/300 -
#171
Een hallamp met kap van blauw glas, versierd met kraaltjes.
Une lampe d'entrée avec un abat-jour en verre bleu, décoré de perles.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 25 cmEstimate: € 35/45 -
#108
Drie Afrikaanse landschappen op doek. Diverse maten: 82 x 55 cm, 40 x 73 cm en 40 x 70 cm.
Trois paysages africains sur toile. Différentes tailles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100/120 -
#33
Een fijn gesneden houten kruisbeeld.
Un crucifix en bois finement sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 85 cmEstimate: € 15/20 -
#167
“Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Paysage rupestre”. Huile et peinture d’argent sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 105 cmEstimate: € 40/50 -
#214
Twee Engelse prenten. “La Chaise de Poste” en “L’Estafette”. Naar V. Adam.
Deux estampes anglaises. La Chaise de Poste et L'Estafette. D'après V. Adam.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#245
Een schaaltje van geslepen kleurloos kristal met 800‰ zilveren voet.
Un bol en cristal incolore taillé avec base en argent 800‰.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. Ø: 18 cmEstimate: € 35/40 -
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30 -
#197
Een lot kant-, haak- en borduurwerk.
Lot de dentelles, crochet et broderie.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/50 -
#25
Een lotje, bestaande uit een achthoekig gelakt juwelendoosje met slotje in de vorm van een schildpad, twee smeedijzeren kandelaars en twee juwelenhangertjes in de vorm van paspopjes.
Petit lot, composé d'un coffret à bijoux octogonal en laque avec fermoir en écaille, de deux bougeoirs en fer forgé et de deux pendentifs bijoux en forme de mannequins.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 6, 21 & 24 cmEstimate: € 30/50 -
#5
Een vol messingen kandelaar in de vorm van een lelie.
Un chandelier en laiton plein en forme de lys.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 20/30 -
#47H. Robel
“Stilleven met Oost-Indische kers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux capucines". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 30/60