#109Een houten armstoel in Lodewijk XVI-stijl.
#152Een witgepatineerde armstoel in Lodewijk XV-stijl.
#135Een vintage metalen lavabomeubel met spiegel en met uitneembaar recipiënt.
Un évier vintage en métal avec miroir et réceptacle amovible.No longer availableOnline onlyDim. h: 162 cmEstimate: € 100 / 120 -
#99Een sobere ladderback armstoel met rieten zitting.
#124Een antieke armstoel.
Un fauteuil ancien.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#296Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.
#183Een houten brieven/ krantenbakje.
Un plateau à lettres/journaux en bois.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#150Een reeks van vier Engelse stoelen.
Une série de quatre chaises anglaises.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 160 -
#207Een Limogesporseleinen bordje met een handgeschilderd verguld decor. Onderaan gemerkt. Zeer kleine schilfer aan de onderkant.
Une assiette en porcelaine de Limoges avec un décor doré peint à la main. Marquée sur le dessous. Très petit éclat sur le dessous.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#149Gebeeldhouwde notenhouten fauteuil à la Reine in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met zijde.
Fauteuil de style Louis XV en noyer sculpté à la Reine. Tapissé de soie.No longer availableOnline onlyDim. H. 82 cmEstimate: € 80 / 120 -
Lot de quatre flacons de parfum différents dont un en verre taillé à décor de roses peint à la main et un couvercle à bord argenté et orné d'un rameur en finement sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#266Franz Van Genesen“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
Paire de paniers apéritifs en métal argenté avec récipients en verre transparent.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 17 & 35 x 17 cmEstimate: € 5 / 2 -
#130Beswick, EnglandEen paar hondjes van Staffordshire aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une paire de chiens de faïence du Staffordshire. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#278“Kerkje aan de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Un vase en faïence à décor polychrome de feuilles et d'oiseaux en haut relief. Un bec et deux feuilles légèrement abîmés.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#139Omer Van Vosselen“Stilleven met Mariabeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte avec statue de la Vierge Marie . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 350 / 400 -
#271“Kariathide”. Litho. Gesigneerd. Zonder glas.