Other lots by Royal Goedewaagen, Gouda
Other lots in this auction
-
#84Céramique Montoise
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit twee klompen, een vaas op voet, twee vaasjes, een driedelig rokerssetje met tabakspot (gerestaureerd deksel), een schaal op voet en een kruikje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 7 - 24 cm -
#117
Een lot van tien stuks plateel met meerkleurige Delftse decors. Gouda en Delft.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 4 - 30 cm -
#41Céramique Montoise
Een lot van zes stuks Bergenplateel, bestaande uit een asba, een pique-fleurs, drie verschillende schenkkannen en een oorvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 7 - 27 cm -
#54
Een lot meerkleurig Gouds aardewerk, bestaande uit zeven verschillende schenkkannen, twee vazen en een dekselvaasje. Eén kan met haarscheur.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 10 - 25 cm -
#104Royal Zuid-Holland
Een art nouveau vaas van Gouds aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van een vogel en bloemen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 32 cm -
#2Céramique Montoise
Een grote en een lage vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van Antine Dubois. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 16 & 47 cm -
#71Royal Zuid-Holland
Een aardewerken pique-fleurs met meerkleurig decor ‘Chardon’. Onderaan gemerkt. Jaren ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 17 cm -
#51Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een schenkkan, twee vazen, een asbak, een schaaltje en een kopje. Decor 100. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 4 - 22 cm -
#85
Een lot meerkleurig Hollands plateel, bestaande uit een schaal op messingen voet, twee dekselvazen, twee schenkkannen en twee lampenvoeten. Delft & Gouda.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 10 - 25 cm -
#70Royal Zuid-Holland
Een vaasje en een dekselpotje van meerkleurig Gouds aardewerk. Jaren ‘20. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 15 - 18 cm -
#18Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit twee jardinières, een geribde schaal op voet en een hoge kandelaar. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. Ø: 20, 23 & 32 cm; h: 36 cm -
#88Tiko, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een dekselvaas, twee mandjes, twee grote en twee kleine schenkkannen en twee vazen. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 5 - 32 cm