Similar lots by type
-
#40
“Personages met bal”. Twee beelden van gepolychromeerd hout in de stijl van Botero.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 & 25 cmEstimate: € 20/40 -
#317Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#277
“La force”. Een beeld van zamak op houten voetstuk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 48 cmEstimate: € 30/40 -
#51Richard AuriliPeriod: 1813-1914
Een vrouwenbuste van bruingepatineerd wit terracotta. Gesigneerd. Kleine schade aan het patina.
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 30/40 -
#65
Een klein houten ezeltje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 56 cmEstimate: € 15/20 -
#276
Een gepolychromeerd houten boegbeeld.
No longer availableOnline onlyActive bid: 46.00 €Dim. l: 46 cmEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#249V.D. Noltens
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Hoevelandschap”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50/60 -
#156Bouchon
Ieper: “Het Nieuwwerk” en “De toren van de Lakenhallen”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘17
Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cmEstimate: € 40/50 -
#313
Een paar eieren van meerkleurig porselein met een decor van bloemen in met goud omlijnde cartouches op kobaltblauwe fond. Op houten sokkels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 17 cm (z.s.)Estimate: € 20/30 -
#56
Een theepot van rood en geel koper met een decor van Franse lelies.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 20/25 -
#237
Lot boeken over John F. Kennedy met aandacht aan zijn buitenlandbeleid. Bevattende boeken gaande over de Cuba crisis, Europa, zijn relatie met Chroesjtsjov etc...
Lot de livres sur John F. Kennedy se concentrant sur sa politique étrangère, comprenant des livres traitant la crise de Cuba, l’Europe, sa relation avec Khrouchtchev etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100/150 -
#196Jos Callaerts
“Groenplaats te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Place Verte à Anvers”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 15 x 12 cmEstimate: € 40/60 -
#307
“Man met ezel”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 20/12/26.
No longer availableOnline onlyDim. 12 x 12 cmEstimate: € 15/25 -
#103
Veertien boeken uit de reeks “Bestemming in beeld”: Val de Loire I & II, De Griekse eilanden, Schotland, De Canarische eilanden, De Provence en de Camargue, Beieren, Languedoc-Roussillon, Corsica, Tirol, Capri, Sorrento en de Golf van Salerno, Bretagne, Ijsland & Antarctica. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60/80 -
#216
“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Jespers.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur carton. Porte une signature: Jespers.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 39 cmEstimate: € 300/340 -
#244Peter Bolfs
“Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage forestier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 76 x 95 cmEstimate: € 40/60 -
#200Anita De Baaij
“Compositie”. Chromolitho. Gesigneerd en gedateerd ‘88 in de plaat.
“Composition”. Chromolitho en couleurs. Signée et datée ‘88 dans la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 39 x 29 cmEstimate: € 50/60 -
#19
Een gefineerd houten kruisbeeld met gebeeldhouwde corpus. XIXe eeuw.
Crucifix en bois de placage au corps sculpté. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 53 cmEstimate: € 25/30