Other lots by Sulac (Lucien Calus)
-
#117Sulac (Lucien Calus)
“Duinlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage de dunes . Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 45 x 50 cmEstimate: € 50/100 -
#114Sulac (Lucien Calus)
“Man met prijsduif”. Pastel op ovaal papier. Gesigneerd en gedateerd 1983.
Homme au pigeon . Pastel sur papier ovale. Signé et daté 1983.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 29 x 23 cmEstimate: € 30/40 -
#112Sulac (Lucien Calus)
Drie naaktstudies in pen op papier. Gesigneerd.
Trois études de nus à la plume sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 16 x 26 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#14
Een lot van twee oude camera’s en een fototoestel in lederen etuis. Resp. Nito, Kodak en Agfa.
Deux anciens caméras et un appareil à photographies dans leurs étuis en cuir. Respectivement Nito, Kodak et Agfa.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 30/40 -
#230
Vier diverse gravures:- een topografische prent van een Nederlandse stad.- twee topografische optiekprenten met uitgesneden vensters.Alle drie met de hand ingekleurd.- een gravure naar Dürer: “Ridder, dood en duivel”.Waterschade.
Quatre gravures diverses:- planche topographique représentant une ville hollandaise.- deux planches optiques aux fenêtres découpées.Les trois colorées à la main.- une gravure d’après Dürer: “Chevalier, mort et diable”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80/120 -
#53
Een lot van drie tegels van Spaans aardewerk met meerkleurige decors van personages.
Un lot de trois carreaux de faïence espagnole avec des décorations multicolores de personnages.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. 20 x 20 cmEstimate: € 15/25 -
#126
Een gebeeldhouwde stoel met gecanneerde zit en rug.
Une chaise sculptée avec siège et dossier cannelés.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 20/30 -
#66
Buste van Toetanchamon. Koper op albasten sokkel.
Buste de Toutânkhamon. Cuivre sur base d'albâtre.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. H. 14 cmEstimate: € 30/35 -
#128
Een keukenrekje met negen kleine laden en twee deurtjes. Jaren ‘30.
Une étagère de cuisine avec neuf tiroirs et deux portes. Années 1930.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. b: 75 cmEstimate: € 30/50 -
#207
Een decoratief stoeltje met rieten zit. Regio Namen, omstreeks 1760.
Petite chaise décorative à siège en osier. Pays de Namur, vers 1760.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 60/80 -
#176
Een lange kleurloos glazen cilindervaas en een rode bolle vaas met lange hals.
Un long vase cylindrique en verre incolore et un vase rond rouge à long col.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 80 & 67 cmEstimate: € 40/50 -
#175
Een vaas van bruin glas.
Vase en verre brun.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 20/25 -
#68
Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.
Un couple bourgeois en porcelaine allemande multicolore. Eclat sur le bas du chapeau haut de forme.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20/30 -
#106
Een opgehoogde reproductie in houten kader met rood fluweel.
Une reproduction en relief dans un cadre en bois avec du velours rouge.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 83 x 74 cm (kader)Estimate: € 30/40 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35