#38
Een oude blikken speelgoedtrein met twee opwindbare locomotieven (één werkend) en met enkele rails. gebrukte staat, één as manco van de tender.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 € -
#40Märklin 2857
Een goederentrein van de Wurtembergse staatsbanen op schaal HO, bestaande uit een tenderlocomotief en vijf goederenwagons. Eénmalige uitgave ter gelegenheid van het 125-jarig bestaan van Märklin. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 74.00 €Estimate: € 100/120 -
#95
No longer availableOnline onlyDim. 30 x 45 cm -
#124
Een vierkante Duitse wandklok.
No longer availableOnline onlyDim. 23 x 23 cm -
#34Nao
“Jonge vrouw met groentenmand en gans”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 25 cm -
#36
Een antieke vaas van gesatineerd roze glas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 34 cm -
#91
“Rust tijdens de vlucht naar Egypte”. Reproductie naar Gerard David. Mooi ingelijst.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 22 cmEstimate: € 20/30 -
#67
Een Venetiaans masker van beschilderd leder. Binnenin genummerd 290/450.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 18 cm -
#31Royal Zuid-Holland
Een paar vazen meerkleurig Gouds plateel, versierd met meerkleurig decor “Amola”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 27 cm -
#46Märklin 4161 & 4253
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Estimate: € 45/55 -
#83
Een reproductie van het XVIIe eeuws zicht op de rede van Antwerpen van Vrients.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 32 x 119 cm (met kader) -
#55
No longer availableOnline only