#99Titus (?)“Anniversary”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/150 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 11,5 x 7 cm -
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 110 cm -
#133Een zilveren zakhorloge, fotohanger, speld en een ketting met hanger in de vorm van een kruis. We voegen er een herenhorloge gemerkt Cortébert een paternoster en een broche en hanger aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#154Vier verschillende halssnoeren en twee paar oorbellen van hout één ervan bezet met leder.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#150Drie verschillende halssnoeren van zilver één bezet met parels en één bezet met lapis lazulie en bijpassende ring.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#50Märklin 4000Twee metalen personenwagons op schaal HO.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#105“Berglandschap”. Olieverf op doek.
No longer availableOnline onlyDim. 68 x 106 cm -
#7Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
No longer availableOnline only -
Een halssnoer met bijpassende armband van amber.
No longer availableOnline onlyDim. l: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#155Een lot fantasiejuwelen waaronder armbanden, halssnoeren, oorbellen en broches. e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#52Märklin 3308Een tenderlocomotief van de Deutsche Reichsbaan op schaal HO, met rookmaker. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 70 / 90 -
#78Een portretsudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cm