#161
Zes verschillende halssnoeren van verzilverd metaal bezet met hangers.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 50/100 -
#104
Twee beeldjes, bestaande uit één van zamak in de vorm van een arend met slang in de bek op een marmeren sokkel en één van de Heilige geest op albasten voetstuk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 18 & 4 cm -
#105
“Berglandschap”. Olieverf op doek.
No longer availableOnline onlyDim. 68 x 106 cm -
#153
Een halsketting met negen rijen kleine gele zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. l: 34 cmEstimate: € 100/150 -
#77
Een paar reproducties.
No longer availableOnline onlyDim. 33 x 23 cm -
#74
Vier Chinese houten sokkels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. Ø: 14, 20 & 26 cm -
#91
“Rust tijdens de vlucht naar Egypte”. Reproductie naar Gerard David. Mooi ingelijst.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 22 cmEstimate: € 20/30 -
#110
Een zuilvormige bronzen lampvoet. Zonder kap.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 55 cmEstimate: € 25/40 -
#22
Een verguld bronzen wandplaquette met reliëfdecor. Als meubelmontuur.
No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 9,5 cm -
#17
Een meerkleurige keramische poedel. achteraan gesigneerd ‘Silvio’. Kleine barst naast de rechter achterpoot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 48 cm -
#28
Een oude Meccanoset in doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#3
Drie gesneden houten vogeltjes, waarbij twee zonder pootjes en met licht beschadigde staart.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €