#37
Drie stuks meerkleurig Satsuma-aardewerk, bestaande uit een vaasje en twee koro’s.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 12 - 20 cm -
#91
“Rust tijdens de vlucht naar Egypte”. Reproductie naar Gerard David. Mooi ingelijst.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 22 cmEstimate: € 20/30 -
#68
Twee struisvogeleieren.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 16 cmEstimate: € 40/60 -
#114Thonet
Bistrostoel No. 14. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#122
Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 110 cm -
#129
Une paire de cabriolets sculptés de style Louis XV recouvert de velours rouge.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 87 cmEstimate: € 50/80 -
#4
Een meisjesbuste van rozegepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 27 cm -
#84
Een verguld houten kader met barokke stijlelementen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 90 x 120 cmEstimate: € 40/60 -
#74
Vier Chinese houten sokkels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. Ø: 14, 20 & 26 cm -
#163
Een gelakt houten juwelendoos een decor van vogels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 6 x 26 cmEstimate: € 30/50 -
#61
Een rond koperen dienblad met een handgeschilderd rozendecor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 42 cm -
#104
Twee beeldjes, bestaande uit één van zamak in de vorm van een arend met slang in de bek op een marmeren sokkel en één van de Heilige geest op albasten voetstuk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 18 & 4 cm