#94Twee litho’s met bloemenstillevens, gravure van een Napoleontisch soldaat en een bloemenvaas in kleurpotlood.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35; 36 x 27 & 39 x 24 cm -
#70Een kistje van notenwortel.
No longer availableOnline onlyDim. 9 x 16 x 11 cm -
#9Een groengepatineerd metalen Thais Boeddhahoofd op houten sokkel. Gat in het rechteroor.
No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cm -
#143Drie verschillende halssnoeren bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyDim. l: 18, 19 en 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#92Twee kleine spiegels in houten lijst.
No longer availableOnline onlyDim. 56 x 41 & 60 x 50 cm -
#3Drie gesneden houten vogeltjes, waarbij twee zonder pootjes en met licht beschadigde staart.
No longer availableOnline only -
#79A. Roels“Mediterraan stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cm -
#125Een brede lage eikenhouten boekenkast.
No longer availableOnline onlyDim. 200 x 100 x 27 cm -
#47Märklin 3065 & 3069Twee diesellocomotieven, waarbij één van de Duitse en één van de Belgische spoorwegen. Lakschade. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 4 cm -
#76Een lot van vier promotionele gesloten goederenwagons op schaal HO, waarbij één van de Zweedse spoorwegen (Liliput), één van de Zwitserse spoorwegen en twee van de Duitse spoorwegen (Märklin).
#53MärklinEen lot van vier goederenwagons op schaal HO, waarbij twee Duitse, een Oostenrijkse en een Spaanse.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35