#246Een Afrikaanse vrouwenbuste van gesculpteerd hardsteen.
#91Lot boeken, overwegend m.b.t. steden en landen. Vermeersch, “Brugge”, Ed. Masereelfonds 2002. “America, bruid van de zon”. Ed. KMSK/Imschoot 1991. “Steden van België”, Ed Artis-Historia 1982 (4 delen). En andere.
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#290Frans RoofthooftPeriod: 1888-1957“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 85 x 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#150Peter J. Tschoffen“Personages bij een molen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
#203Een diep en een plat bord van polychroom aardewerk. Het eerste met een pleine-page decor van bloemen, onderaan gemerkt M. Kumma 1914, het tweede met veldbloemen. Oost-Frankrijk.
#98Een glazen wijnkoeler met koord.
#97Een lot van zes musicerende putti van meerkleurig biscuit. Eén armpje gerestaureerd.
#201Een vaas van bruin glas.
#12Een metalen olielamp met glazen kap, gemonteerd op elektriciteit.
#110“Christus met het kruis”. Een koperen groepje.