Other lots in this auction
-
#9
Een apothekerspot van meerkleurig Delfts aardewerk. Gemerkt onderaan.
Pot d'apothicaire en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 15/26 -
#107
Een reproductie van een oude gravure met zicht op de rede van Antwerpen.
Reproduction d'une gravure ancienne avec vue sur la rade d'Anvers.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 152 x 28 cmEstimate: € 25/35 -
#291Fez.
“Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
“Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#133
Een plank- en een banjobarometer.
Une planche et un baromètre-banjo.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 97 & 85 cmEstimate: € 40/50 -
#167
“Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Paysage rupestre”. Huile et peinture d’argent sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 105 cmEstimate: € 40/50 -
#281Capodimonte
Een jonge vrouw van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Cedrashi. gemerkt en gedateerd 1985.
Une jeune femme en plastique italien multicolore d'après un dessin de Cedrashi. Marquée et datée 1985.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#72Edward TyckPeriod: 1847 - 1922
Twee etsen met zichten op Antwerpen. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 88 & 89.
Deux eaux-fortes avec des vues d'Anvers. Signées et resp. datées 88 & 89.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 25 x 19 & 22,5 x 22,5 cmEstimate: € 40/50 -
#42Kaiser, Germany
Drie vazen van biscuit versierd met bloemenmotief, waarvan één met een oor. Onderaan gemerkt Kaiser.
Trois vases en biscuit décorés d'un motif floral dont un avec une anse. Marqué Kaiser en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 18 cmEstimate: € 25/35 -
#59
“Blokhut in berglandschap”. Olieverf op doek. Enige verfschade.
« Cabane dans un paysage de montagne ». Huile sur toile. Dégâts à la peinture.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 105 cmEstimate: € 40/60 -
#139
“Personages”. Geschilderd op leder. Ethiopië.
"Personnages". Peint sur cuir. Ethiopie.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 30 cmEstimate: € 45/50 -
#126
“Personages”. Een schilderijtje op perkament. Gesigneerd. Ethiopië. In handbeschilderd kadertje met been.
"Personnages". Une peinture sur parchemin. Signée. Ethiopie. Dans un cadre peint à la main avec de l'os.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 14 cmEstimate: € 25/40 -
#44
“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
"Vierge à l'enfant". Une statue en plâtre. Pieds cassés.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 20/25