Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier verschillende poppen met porseleineen hoofdje, armen en benen. Eén voet beschadigd.

Vier verschillende poppen met porseleineen hoofdje, armen en benen. Eén voet beschadigd.

Quatre poupées aux têtes, bras et jambes en porcelaine. Dégât à un pied.
Online only
SKU: 0102210213.
Category: Speelgoed.
Auction day: 1 February 2021 22:00
Catalogue #213
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #19

    Robbedoes almanak 1944. Ed. Dupuis, Antwerpen, 1944. Inclusief kalender 1944. Boven-en onderhoek vooraan gescheurd, dekblad achteraan gescheurd. p. 131-132 deels uitgescheurd.

    Robbedoes almanach 1944. Ed. Dupuis, Anvers, 1944. Calendrier 1944 inclus. Coin supérieur et coin du dessous au devant déchirés, ainsi que la feuille de couverture à l’arrière. les pages 131 et 132 partiellement déchirées.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #43

    Een grote terrine van bruin geglazuurd Belgisch aardewerk.

    Grande terrine en faïence belge à glaçure brune.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #182

    “Christus met het kruis”. Een koperen groepje.

    Le Christ avec la croix . Un groupe d'airain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #21
    Leopold Van Esbroeck

    “Reizend gezin.” Beeld van terracotta. Zwaar hersteld. Gemonogrammeerd.

    “Famille en voyage”. Une statue en terre cuite. A été restaurée. porte un monogramme.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #220
    P. Goorden

    “Zicht op Antwerpen vanaf Linkeroever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1954.

    ”Vue sur Anvers de la Rive Gauche”. Huile sur panneau. Signé et daté 1954 au verso.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 84 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #211

    Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren

    Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 69 x 51 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #203

    Een siercoupe van geslepen kleurloos kristal op verguld messingen voetjes. Enkele kleine randschilfers.

    Une section décorative de cristal incolore taillé sur des pieds en laiton plaqué or. Quelques petits flocons du bord.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #190

    Een lotje geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een azijnflesje, een karafje en een dubbele kandelaar. Zonder doppen.

    Lot de cristal incolore taillé, composé d'une bouteille de vinaigre, d'une carafe et d'un double chandelier. Sans bouchons.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #136

    Een aardewerken fruitschaal met Imari-decor.

    Une coupe à fruits en terre cuite à décor Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #107
    Jan Toorop

    “De mijnwerker”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1915 in de plaat.

    Le mineur . Une lithographie. Signée et datée 1915 dans la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 69 x 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #79
    J. Vos

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue du port . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #116
    K. Librowicz

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 56 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #54

    Negen prenten uit de reeks ‘Nineteen holes of golf’ door Norman Orr.

    Neuf tirages de la série Nineteen holes of golf de Norman Orr.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 18 cm
    Estimate: € 45 / 60
View all auction items ›

Online-Only veiling van 1 februari 2021

Op Maandag 1 februariwordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday February 1st the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

1 February 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 February 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More