Similar lots by type
-
#42Zenith, Gouda
Een lot glansplateel, bestaande uit vier opengewerkte schaaltjes, twee kannetjes, een vaasje, twee klompjes en een diep mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 6 - 21 cm; Ø: 12 - 27 cmEstimate: € 15/25 -
#40Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit een grote vaas, twee kleine vaasjes, een dekseldoosje, een klompje en een siermand. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 7 - 25 cmEstimate: € 25/40 -
#55Céramique Montoise
Een groot lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit vier kannen, zes vazen, twee dekseldozen en een jenevervaatje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 5 - 37 cmEstimate: € 25/50 -
#32Regina, Gouda
Een inktpot, een pique-fleurs en een vaasje van meerkleurig plateel met decor ‘Magda’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 9 - 13 cmEstimate: € 30/50 -
#34De Porceleyne Fles
Een vaasje en een kruikje van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 9 - 15 cmEstimate: € 40/60 -
#48Ivora, Gouda
Een bolle vaas en een tabakspot van meerkleurig plateel met decor ‘Mat 23’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 18 - 22 cmEstimate: € 25/50 -
#49Ivora, Gouda
Drie vierhoekige vazen van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 15 & 22 cm -
#41Koninklijke Goedewagen, Holland
Een lot meerkleurig plateel, bestaande ut een art deco pique-fleurs, een art nouveau vaasje, een kannetje, een kopje, een kannetje met het wapen van Harderwijk, een visschotel en een spreukenbord. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 4 - 18 cm; Ø: 24 cmEstimate: € 25/40 -
#31Céramiqe Montoise
Een lot Bergens aardewerk met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit een vierdelig rokersstelletje op rond dienblad, een vaas en een grote achthoekige schaal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 3 - 20 cmEstimate: € 25/40 -
#39Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een oorvaasje, een potje, een klompje en vijf kruikjes, waarbij één als souvenir aan Echternach en één aan Deurne. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 5 - 19 cmEstimate: € 40/60 -
#45Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een paar oorvazen, een bolle vaas, een schenkkan en een jardinière. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 12 - 34 cmEstimate: € 25/40 -
#54Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit zes vazen, een schenkkan, een dekselpot en twee klompjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 4 - 27 cm -
#47Céramique Montoise
Vier verschillende art deco vazen van meerkleurig aardewerk met decors van Antoine Dubois. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 200.00 €Dim. h: 12 - 36 cmEstimate: € 20/50 -
#46Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit vier kannen, drie vazen, een tabakspot en een jenevervaatje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 15/35 -
#36Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een pique-fleurs, een oorvaas, een schaaltje, een sierjardinière, een wandbakje en een dekselpot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 30/50 -
#67Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Emmy’, bestaande uit een grote vaas, een buikvaasje en een dekselpot. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 17 - 22 cmEstimate: € 40/60 -
#116céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit twee pique-fleurs, een kwispedoor, een vaas op voet, een kandelaar en een bol kruikje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 13 - 23 cmEstimate: € 20/30 -
#66Royal Zuid-Holland
Een kruik en een vaas van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Crocus’. Onderaan gemerkt. Jaarletters voor 1920 & 1921.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 & 24 cmEstimate: € 30/50 -
#139Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met decors van Antoine Dubois, bestaande uit twee lampvoeten, een bole vaas, een vaasje op voet, een mandje, een bolle schenkkan en een klompje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 13 - 32 cmEstimate: € 35/50 -
#43
Een lot meerkleurig plateel met Delftse decors, bestaande uit twee lampvoeten, drie schenkkannen, een kruikje, een asbak en een sierschotel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 13 - 30 cmEstimate: € 25/40 -
#33
Een vaas, twee kruikjes en een tabakspot (zonder deksel) van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt ‘Rhodian’, ‘Persian’ & ‘Damascus’. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 15 - 18 cmEstimate: € 30/50 -
#38Arnhemsche Fayencefabriek
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit twee kruiken, twee vazen en een schotel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 11 - 26 cmEstimate: € 30/50 -
#65Royal Zuid-Holland
Een bolle kruik en een vaas van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Rolinde’. Onderaan gemerkt. Jaarteken 1929.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 28 - 32 cmEstimate: € 30/50 -
#37Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit zes verschillende vazen en een eivormig dekseldoosje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 7 - 17 cmEstimate: € 20/35
Other lots in this auction
-
#106Céramique Montoise
Twee art deco lampvoeten van Bergens aardewerk met een meerkleurig floraal decor van Antoine Dubois. Eén met kleine schilfer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 20/40 -
#23Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit een vierdelig rokerssetel op plateau, drie vazen en een schenkkannetje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 37.00 €Dim. h: 7 - 36 cmEstimate: € 20/30 -
#140
Een gevarieerd lot Gouds glansplateel, bestaande uit vazen, kannen, schotels, enz. Overwegend gemerkt van Flora. 15 stuks.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 15/30 -
#51Arnhemsche Fayencefabriek
Een grote en een kleine vaas van Hollands plateel, versierd met meerkleurige bloemendecors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 15 - 28 cmEstimate: € 20/40 -
#82Zenith, Gouda
Een lot plateel, bestaande uit een grote oorvaas, een vaas op voet, een aperitiefschaal, een hoge schaal, twee kannen, een designvaasje en een kandelaar. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 9 - 29 cmEstimate: € 15/30 -
#101Céramique Montoise
Een bonbonnière en een schenkkan van meerkleurig Bergens aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 14 & 22 cmEstimate: € 20/35 -
#25Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee vaasjes, drie potjes en een kaartenhoudertje op violonvormig plateau. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20 & ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 5 - 11 cmEstimate: € 25/45 -
#97Dubois, Bouffioulx
Twee vazen van meerkleurig geglazuurd steengoed met reliëfdecors, waarbij één met vogels en één met hiërogliefen. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 30/40 -
#3Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met diverse bloemendecors, bestaande uit twee verschillende cachepots, een grote vaas en twee kannetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 15 - 27 cmEstimate: € 40/60 -
#6Royal Zuid-holland
Een sierjardinière van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Damascus’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. l: 44 cmEstimate: € 60/80 -
#62Royal Zuid-Holland
Een art nouveau oorvaas van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#120Dubois, Boufiouix
Een lot Waals steengoed, bestaande uit een pul met meerkleurig reliëfdecor, een beker met ‘Waterloo’, een vaas met ‘Orval’ en twee schenkkannetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 25/40