Vier verschillende zilveren antieke borstels bewerkt met taferelen.

Four different silver antique brushes decorated with scenes.
Dim. L: 23 cm
SKU: 2708240035.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #35
Estimate: € 100 / 150

  • #371

    Een paar messingen kandelaars, laat 19de eeuw.

    A pair of brass candlesticks, late 19th century.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #524
    Bram Van Velde
    Period: 1895-1981

    "Abstract composition," a color lithograph, pencil signed 'Bram Van Velde' and numbered 14/300.
    Dim. 48 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #288
    Bibliothèque Omnium

    "Nouveau Dictionnaire de la Vie Pratique". Published by Hachette in 1923. Hardcover, 2 volumes. In-folio.
    Estimate: € 100 / 150
  • #417
    Val Saint Lambert

    Een coupe van kleurloos kristal met vergulde monturen.

    Une coupe de cristal incolore avec des montures plaquées or.
    Dim. Ø 23 en 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #431
    Bing & Grondahl

    Een lot van 8 vintage Deens porseleinen sierborden in doos. Gemerkt Bing & Grondahl.

    A lot of 8 vintage Danish porcelain decorative plates in box. Marked Bing & Grondahl.
    Dim. Ø 20,5 - 27,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #207

    Een driedelig, kunstbronzen schouwgarnituur in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee dekselvazen. Glas over het wijzerplaat deurtje manco.

    A three-piece, art bronze fireplace set in eclectic style, consisting of a clock and two covered vases. Glass missing over the dial door.
    Dim. 57 & 49 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #73

    Een art-deco tafellampje met 2 bronzen zwaluwen en een groen glazen bolle blaker op een zwart marmeren voetje.

    An Art Deco table lamp with 2 bronze swallows and a green glass globe on a black marble base.
    Dim. 16 x 25 x 10 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #503

    Een gepatineerd bronzen Dai Viet, Warlord helm met vergulde elementen.

    A patinated bronze Dai Viet, Warlord helmet with gilded elements.
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #540

    Een lange parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.

    A long pearl necklace with an 18 karat yellow gold clasp.
    Dim. L: 44 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #438

    Een set van 2 dekselvazen in Imari porselein.

    A set of 2 lidded vases in Imari porcelain.
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #432

    “De baai van Napels”, een schilderij, olieverf op doek achter glas, gesigneerd Marino.

    "The Bay of Naples", a painting, oil on canvas behind glass, signed Marino.
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #252

    Trumeau van gebeeldhouwd hout.

    Mirror. Scumpted wooden frame.
    Dim. 190x55 cm
    Estimate: € 200 / 250

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00