#371Een paar messingen kandelaars, laat 19de eeuw.
#524Bram Van VeldePeriod: 1895-1981“Abstracte compositie”, een lithografie in kleur, in potlood gesigneerd ‘Bram Van Velde’ en genummerd 14/300.
"Abstract composition," a color lithograph, pencil signed 'Bram Van Velde' and numbered 14/300.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 300 / 500 -
#288Bibliothèque Omnium“Nouveau Dictionnaire de la Vie Pratique”. Ed. Hachette 1923. Hard cover, 2 delen. In-folio.
"Nouveau Dictionnaire de la Vie Pratique". Published by Hachette in 1923. Hardcover, 2 volumes. In-folio.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#417Val Saint LambertEen coupe van kleurloos kristal met vergulde monturen.
#431Bing & GrondahlEen lot van 8 vintage Deens porseleinen sierborden in doos. Gemerkt Bing & Grondahl.
#503Een gepatineerd bronzen Dai Viet, Warlord helm met vergulde elementen.
A patinated bronze Dai Viet, Warlord helmet with gilded elements.No longer availableDim. 26 cmEstimate: € 150 / 200 -
#540Een lange parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.
#438Een set van 2 dekselvazen in Imari porselein.
#252Trumeau van gebeeldhouwd hout.
Mirror. Scumpted wooden frame.No longer availableDim. 190x55 cmEstimate: € 200 / 250