Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier vlakke pressepapiers van kleurloos kristal uitgegeven voor BATC. Gemerkt. We voegen er vier andere aan toe.
Val Saint-Lambert

Vier vlakke pressepapiers van kleurloos kristal uitgegeven voor BATC. Gemerkt. We voegen er vier andere aan toe.

Four flat paperweights of colorless crystal issued for BATC. Marked. We add four others to them.
Dim. H. 22,5 cm
SKU: 2409240576.
Category: Kristal.
Auction day: 25 September 2024 19:00
Catalogue #576
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #591

    Een paar antieke drageoirs geslepen kleurloos kristal.

    A pair of antique cut colorless crystal drageoirs.
    No longer available
    Dim. 23,5 x Ø 17 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #361
    Val Saint Lambert

    Een kristallen schaal, blauw in de massa gekleurd, Val Saint Lambert, niet gemerkt.

    A crystal bowl, colored blue in the mass, Val Saint Lambert, unmarked.
    No longer available
    Dim. h 8.5 x Ø 22.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #353
    Val Saint Lambert

    Een lot van 3 presse papiers, Val Saint Lambert, bestaande uit een ‘dubbele piramide, één groen in de massa gegleurd en één rood in de massa gekleurd met een monogram bovenaan. De groene en de rode hebben beide een minieme schilferschade.

    A lot of 3 paperweights, Val Saint Lambert, consisting of a 'double pyramid', one green and one red colored with a monogram at the top. Both the green and red have minimal flake damage.
    No longer available
    Dim. h 7.5 x Ø 9.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #617

    Een paar drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw. 1 deksel met schade.

    A pair of cut colorless crystal drageoirs, late 19th, early 20th century. 1 lid damaged.
    No longer available
    Dim. 33 x Ø 9,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #637
    Vasari

    Een geslepen kristalglazen tafelmiddenstuk met verguld bronzen decoratie en drakenvissen als voet. Onderaan gesigneerd.

    A cut crystal glass table centerpiece with gilt bronze decoration and dragon fish as base. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #613

    Een paar handgeslepen kristalglazen karaffen met stop en geometrische patronen in het reliëf. Dragen metalen label “Whisky” & “Cognac”.

    A pair of hand-cut crystal decanters with stoppers and geometric patterns in relief. Bearing metal labels "Whisky" & "Cognac".
    No longer available
    Dim. 29 & 25,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #647
    Val Saint Lambert

    Een kristallen Val Saint Lambert vaas met geometrisch geslepen patroon en groen in de massa. Onderaan gemerkt.

    A crystal Val Saint Lambert vase with a geometric cut pattern and green in the mass. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 22,5 x Ø 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #369
    Val Saint Lambert

    Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint Lambert.

    A crystal vase, red colored throughout, marked with a sticker and "Val Saint Lambert" at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 15.5 x Ø 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #679
    Val Saint Lambert

    Een lot van 13 stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit 12 onderzetters met de dierenriem en een kandelaar.

    A lot of 13 pieces of Val Saint Lambert crystal, comprising 12 coasters with the zodiac signs and a candlestick.
    No longer available
    Dim. h 11 x l 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #373
    Val Saint Lambert

    Een lot van 2 stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit een asbak en een vaas, geelgroen in de massa gekleurd en onderaan gemerkt.

    A lot of 2 Val Saint Lambert crystal pieces consisting of an ashtray and a vase, colored yellow-green in the mass and marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 17 x Ø 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #360

    Een Boheems kristallen vaas op zilveren voetje met een monogram ‘MH’ en datum 21-8-76, gemerkt 830 en andere zilverkeuren.

    A Bohemian crystal vase on a silver base with a monogram 'MH' and the date 21-8-76, marked 830 and other silver hallmarks.
    No longer available
    Dim. 830‰ h 24.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #389

    Een geslepen kleurloze coupe met verguld messingen voet en montuur.

    A cut colorless glass coupe with gilded brass base and mount.
    No longer available
    Dim. h 20 x Ø 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #314

    Een lot van 12 glazen van Val Saint Lambert bestaande uit 6 kleurloze wijnglazen en 6 groen- en kleurloze borrelglazen. Toegevoegd een set van 6 glazen met de kelk in fluorietglas, 1 van de glazen is beschadigd aan de rand.

    A lot of 12 glasses by Val Saint Lambert, including 6 colorless wine glasses and 6 green and colorless shot glasses. Includes a set of 6 glasses with the bowl in fluorite glass, one of which is damaged at the rim.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #298
    Val Saint Lambert

    Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.

    A crystal vase, colored red in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 21.5 x Ø 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #193
    Piero Castiglioni & Gae Aulenti Fontana Arte

    “Parola”. Een vintage design tafellamp met geblazen opaline kap, kleurloos glazen arm en voet in borosilicaat. Ontwerp door Gae Aulenti en Piero Castiglioni voor Fontana Arte, 1980.

    "Parola." A vintage design table lamp with blown opaline shade, colorless glass arm, and base in borosilicate. Designed by Gae Aulenti and Piero Castiglioni for Fontana Arte, 1980.
    No longer available
    Dim. 53 x Ø 20 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #10

    Een zilveren munt gemonteerd als broche en een broche. We voegen er drie art nouveau broches en één 18 karaats geelgouden broche met damesprofiel van 1,27g aan toe (sommige sluitingen ontbreken).

    A silver coin mounted as a brooch and one brooch. We add three Art Nouveau brooches and one 18 karat yellow gold brooch with a lady's profile weighing 1.27g (some closures missing).
    No longer available
    Dim. 42,75 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #15

    Vier zilveren luciferdoosjes en een pillendoosje, gemerkt. We voegen er twee sigarettenpijpjes van zilver en amber aan toe (één beschadigd).

    Four silver matchboxes and a pillbox, marked. We also add two silver and amber cigarette holders (one damaged).
    No longer available
    Dim. 106,53 g 800‰.
    Estimate: € 80 / 120
  • #383
    Val Saint Lambert

    Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.

    A crystal vase, colored red in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 16 x Ø 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #400
    Val Saint Lambert

    Een karaf in kristal, Val Saint Lambert, groen in de massa gekleurd, minieme schilferschade onderaan. Toegevoegd 5 groene borrelglaasjes.

    A crystal decanter by Val Saint Lambert, green stained in the mass, minimal flake damage at the bottom. Includes 5 green shot glasses.
    No longer available
    Dim. h 32.5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #208
    Karl Palda

    Een Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.

    An Art Deco Bohemian cut crystal liqueur set, consisting of 5 glasses and 1 decanter. With geometric decor.
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #694

    Een bord van veelkleurig porselein met een famille rose decor van pioenen met vergulde details. Symbolen onderaan de vleugel.

    A plate of polychrome porcelain with a famille rose decoration of peonies with gilded details. Symbols at the bottom of the wing.
    No longer available
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #379
    Val Saint Lambert

    Een vaas in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint Lambert.

    A vase in crystal, dyed green in the mass, marked with sticker and at the bottom Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h 23 x Ø 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #648
    Delheid Val Saint Lambert

    Een kristal handgeslepen vaasje met groen in de massa en geometrisch patroon. Bovenaan een zilveren halsmontuur, gemerkt Delheid - 800‰.

    A crystal hand-cut vase with green in the mass and a geometric pattern. Silver neck mount marked Delheid - 800‰.
    No longer available
    Dim. 20 x Ø 7 cm - 800‰
    Estimate: € 80 / 120
  • #171

    Een lot van 3 grote drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw.

    A lot of 3 large cut colorless crystal jardinières, late 19th, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 41,5 x Ø 15 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #665

    Een massief eikenhouten beeld van 3 figuren, een lezende dame, een jongen en een bebaarde schrijnwerker.

    A solid oak statue of 3 figures, a reading lady, a boy, and a bearded carpenter.
    No longer available
    Dim. 31 x 23 x 8.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #700

    Drie zijden sjaals gemerkt. Gigue, 96 x 96 cm, Scapa 69 x 65 cm, Armani 85 x 85 cm.

    Three silk scarfs with labels. Gigue, 96 x 96 cm, Scapa 69 x 65 cm, Armani 85 x 85 cm.
    No longer available
    Dim. 96 x 96 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #538

    “Biddende boer en boerin”. Een paar plaquettes van polychroom Vlaams aardewerk.

    "Praying farmer and farmer's wife". A pair of polychrome Flemish pottery plaques.
    No longer available
    Dim. 22 x 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #594
    De Bruyne

    “Zicht met brug.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    "View with bridge." Watercolor on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 26 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #237
    Hergé

    Een lot van 10 Kuifje hardcover albums in Nederlandstalige uitgaven (Casterman). In meestal zeer gelezen staat. In Amerika (ed. 1951), De Sigaren van de Farao (ed. 2003, facsimile), De Blauwe Lotus (ed. 1955), Het Gebroken Oor (ed. 1955), De Scepter van Ottokar (ed. 1954). De Krab met de gulden Scharen (ed. 1956). De Geheimzinnige Ster (ed. 1955, 2 x), De 7 Kristallen Bollen (ed. 1954), De Zaak Zonnebloem (ed. 1956).

    A lot of 10 Tintin hardcover albums in Dutch editions (Casterman). Mostly in well-read condition. Includes editions: in America (ed. 1951), Cigars of the Pharaoh (ed. 2003, facsimile), The Blue Lotus (ed. 1955), The Broken Ear (ed. 1955), King Ottokar's Sceptre (ed. 1954), The Crab with the Golden Claws (ed. 1956), The Shooting Star (ed. 1955, 2 x), The Seven Crystal Balls (ed. 1954), and Red Rackham's Treasure (ed. 1956).
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #401
    Lego Technic

    Een lot van 3 vintage Lego Technic speelsets. Nummers; 8851, 8090 & 8700, in originele dozen met handleiding.

    A lot of 3 vintage Lego Technic play sets. Numbers; 8851, 8090 & 8700, in original boxes with manuals.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #162
    Jacob Akkersdyk
    Period: 1815 - 1862

    “Op de uitkijk”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op metalen plaatje, gesigneerd J. Akkersdyk.

    "On the lookout", a 19th-century painting, oil on metal plate, signed J. Akkersdyk.
    No longer available
    Dim. 20 x 15 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #156

    Een antieke massieve gesculpteerde houten wieg op leeuwenpoten.

    An antique solid wood carved crib on lion feet.
    No longer available
    Dim. 195 x 136 x 56 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #199
    Charly Michel

    “Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.

    "World Exhibition of Brussels May - November 1910", a painting, oil on canvas marouflaged, signed Charly Michel. Cracked glass. Damage to the canvas.
    No longer available
    Dim. 152 x 110
    Estimate: € 150 / 200
  • #380

    Een Chinees houten gesculpteerde piëdestal met floraal decor en marmer ingelegd blad.

    A Chinese wooden carved pedestal with floral decoration and marble inlaid top.
    No longer available
    Dim. 67 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #196
    Mattheo Grassi

    Een set van 6 design stoelen, model MG5 van Mattheo Grassi, ca 1985. Eén steunbeugel onderaan ontbreekt.

    A set of 6 designer chairs, model MG5 by Mattheo Grassi, circa 1985. One support brace at the bottom missing.
    No longer available
    Dim. 79 x 6+0 x 55 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #436

    Een paar zwartgelakt metalen bijzettafeltjes.

    A pair of black lacquered metal side tables.
    No longer available
    Dim. 38 x 55 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 90
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More