#591Een paar antieke drageoirs geslepen kleurloos kristal.
A pair of antique cut colorless crystal drageoirs.No longer availableDim. 23,5 x Ø 17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#361Val Saint LambertEen kristallen schaal, blauw in de massa gekleurd, Val Saint Lambert, niet gemerkt.
A crystal bowl, colored blue in the mass, Val Saint Lambert, unmarked.No longer availableDim. h 8.5 x Ø 22.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#353Val Saint LambertEen lot van 3 presse papiers, Val Saint Lambert, bestaande uit een ‘dubbele piramide, één groen in de massa gegleurd en één rood in de massa gekleurd met een monogram bovenaan. De groene en de rode hebben beide een minieme schilferschade.
#617Een paar drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw. 1 deksel met schade.
A pair of cut colorless crystal drageoirs, late 19th, early 20th century. 1 lid damaged.No longer availableDim. 33 x Ø 9,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#613Een paar handgeslepen kristalglazen karaffen met stop en geometrische patronen in het reliëf. Dragen metalen label “Whisky” & “Cognac”.
A pair of hand-cut crystal decanters with stoppers and geometric patterns in relief. Bearing metal labels "Whisky" & "Cognac".No longer availableDim. 29 & 25,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#647Val Saint LambertEen kristallen Val Saint Lambert vaas met geometrisch geslepen patroon en groen in de massa. Onderaan gemerkt.
A crystal Val Saint Lambert vase with a geometric cut pattern and green in the mass. Marked at the bottom.No longer availableDim. 22,5 x Ø 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#369Val Saint LambertEen vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint Lambert.
A crystal vase, red colored throughout, marked with a sticker and "Val Saint Lambert" at the bottom.No longer availableDim. h 15.5 x Ø 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#679Val Saint LambertEen lot van 13 stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit 12 onderzetters met de dierenriem en een kandelaar.
A lot of 13 pieces of Val Saint Lambert crystal, comprising 12 coasters with the zodiac signs and a candlestick.No longer availableDim. h 11 x l 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#373Val Saint LambertEen lot van 2 stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit een asbak en een vaas, geelgroen in de massa gekleurd en onderaan gemerkt.
A lot of 2 Val Saint Lambert crystal pieces consisting of an ashtray and a vase, colored yellow-green in the mass and marked at the bottom.No longer availableDim. h 17 x Ø 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#389Een geslepen kleurloze coupe met verguld messingen voet en montuur.
A cut colorless glass coupe with gilded brass base and mount.No longer availableDim. h 20 x Ø 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#314Een lot van 12 glazen van Val Saint Lambert bestaande uit 6 kleurloze wijnglazen en 6 groen- en kleurloze borrelglazen. Toegevoegd een set van 6 glazen met de kelk in fluorietglas, 1 van de glazen is beschadigd aan de rand.
#298Val Saint LambertEen vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colored red in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 21.5 x Ø 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#193Piero Castiglioni & Gae Aulenti Fontana Arte“Parola”. Een vintage design tafellamp met geblazen opaline kap, kleurloos glazen arm en voet in borosilicaat. Ontwerp door Gae Aulenti en Piero Castiglioni voor Fontana Arte, 1980.
"Parola." A vintage design table lamp with blown opaline shade, colorless glass arm, and base in borosilicate. Designed by Gae Aulenti and Piero Castiglioni for Fontana Arte, 1980.No longer availableDim. 53 x Ø 20 cmEstimate: € 350 / 450 -
#10Een zilveren munt gemonteerd als broche en een broche. We voegen er drie art nouveau broches en één 18 karaats geelgouden broche met damesprofiel van 1,27g aan toe (sommige sluitingen ontbreken).
A silver coin mounted as a brooch and one brooch. We add three Art Nouveau brooches and one 18 karat yellow gold brooch with a lady's profile weighing 1.27g (some closures missing).No longer availableDim. 42,75 gEstimate: € 80 / 120 -
#15Vier zilveren luciferdoosjes en een pillendoosje, gemerkt. We voegen er twee sigarettenpijpjes van zilver en amber aan toe (één beschadigd).
Four silver matchboxes and a pillbox, marked. We also add two silver and amber cigarette holders (one damaged).No longer availableDim. 106,53 g 800‰.Estimate: € 80 / 120 -
#383Val Saint LambertEen vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colored red in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 16 x Ø 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#400Val Saint LambertEen karaf in kristal, Val Saint Lambert, groen in de massa gekleurd, minieme schilferschade onderaan. Toegevoegd 5 groene borrelglaasjes.
#208Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
#379Val Saint LambertEen vaas in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint Lambert.
A vase in crystal, dyed green in the mass, marked with sticker and at the bottom Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 23 x Ø 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#648Delheid Val Saint LambertEen kristal handgeslepen vaasje met groen in de massa en geometrisch patroon. Bovenaan een zilveren halsmontuur, gemerkt Delheid - 800‰.
A crystal hand-cut vase with green in the mass and a geometric pattern. Silver neck mount marked Delheid - 800‰.No longer availableDim. 20 x Ø 7 cm - 800‰Estimate: € 80 / 120 -
#171Een lot van 3 grote drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw.
A lot of 3 large cut colorless crystal jardinières, late 19th, early 20th century.No longer availableDim. 41,5 x Ø 15 cmEstimate: € 300 / 400
#538“Biddende boer en boerin”. Een paar plaquettes van polychroom Vlaams aardewerk.
#594De Bruyne“Zicht met brug.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"View with bridge." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#237HergéEen lot van 10 Kuifje hardcover albums in Nederlandstalige uitgaven (Casterman). In meestal zeer gelezen staat. In Amerika (ed. 1951), De Sigaren van de Farao (ed. 2003, facsimile), De Blauwe Lotus (ed. 1955), Het Gebroken Oor (ed. 1955), De Scepter van Ottokar (ed. 1954). De Krab met de gulden Scharen (ed. 1956). De Geheimzinnige Ster (ed. 1955, 2 x), De 7 Kristallen Bollen (ed. 1954), De Zaak Zonnebloem (ed. 1956).
A lot of 10 Tintin hardcover albums in Dutch editions (Casterman). Mostly in well-read condition. Includes editions: in America (ed. 1951), Cigars of the Pharaoh (ed. 2003, facsimile), The Blue Lotus (ed. 1955), The Broken Ear (ed. 1955), King Ottokar's Sceptre (ed. 1954), The Crab with the Golden Claws (ed. 1956), The Shooting Star (ed. 1955, 2 x), The Seven Crystal Balls (ed. 1954), and Red Rackham's Treasure (ed. 1956).No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#401Lego TechnicEen lot van 3 vintage Lego Technic speelsets. Nummers; 8851, 8090 & 8700, in originele dozen met handleiding.
A lot of 3 vintage Lego Technic play sets. Numbers; 8851, 8090 & 8700, in original boxes with manuals.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#162Jacob AkkersdykPeriod: 1815 - 1862“Op de uitkijk”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op metalen plaatje, gesigneerd J. Akkersdyk.
"On the lookout", a 19th-century painting, oil on metal plate, signed J. Akkersdyk.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 250 / 350 -
#156Een antieke massieve gesculpteerde houten wieg op leeuwenpoten.
An antique solid wood carved crib on lion feet.No longer availableDim. 195 x 136 x 56 cmEstimate: € 300 / 500 -
#199Charly Michel“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
"World Exhibition of Brussels May - November 1910", a painting, oil on canvas marouflaged, signed Charly Michel. Cracked glass. Damage to the canvas.No longer availableDim. 152 x 110Estimate: € 150 / 200 -
#380Een Chinees houten gesculpteerde piëdestal met floraal decor en marmer ingelegd blad.
#196Mattheo GrassiEen set van 6 design stoelen, model MG5 van Mattheo Grassi, ca 1985. Eén steunbeugel onderaan ontbreekt.
#436Een paar zwartgelakt metalen bijzettafeltjes.
A pair of black lacquered metal side tables.No longer availableDim. 38 x 55 x 55 cmEstimate: € 60 / 90