#648Delheid Val Saint LambertEen kristal handgeslepen vaasje met groen in de massa en geometrisch patroon. Bovenaan een zilveren halsmontuur, gemerkt Delheid - 800‰.
A crystal hand-cut vase with green in the mass and a geometric pattern. Silver neck mount marked Delheid - 800‰.No longer availableDim. 20 x Ø 7 cm - 800‰Estimate: € 80 / 120 -
#685Holmegaard, DenemarkenEen rookgrijs glazen designcoupe en een klein vaasje. Beide gemerkt. Ontwerp Per Lutken.
#692Een rumtopf van meerkleurig Duits steengoed. Zonder lepel.
#351Steiff, GermanyEen grote zwarte poedel in pluche, Steiff, de knop en label zijn verwijderd.
A large black plush poodle, Steiff with the button and label removed.No longer availableDim. 42 x 64 x 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#673Liebig ChromosEen lot van 7 boeken met Liebig chromo’s, 1 boek bijna leeg, hoofdzakelijk uit het midden van de vorige eeuw.
A lot of 7 books with Liebig chromos, 1 book nearly empty, mostly from the mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#280Een paar 18 karaats witgouden oorbellen.
A pair of 18 karat white gold earrings.No longer availableDim. 1,63 gEstimate: € 100 / 150 -
#601Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor.
#568Een groot lot Japans porselein waaronder: kopjes, schoteltjes en dessertbordjes versierd met verschillende kleurrijke taferelen.
#78“Gestileerde zithouding”. Een stenen sculptuur op marmeren voet. Toegeschreven aan Berten Coolens.
"Stylized seating position." A stone sculpture on a marble base. Attributed to Berten Coolens.No longer availableDim. 33 x 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#514Een grote ovale eettafel met keramisch blad en metalen voet.
A pair of wooden Venetian armchairs with various gilded ornaments and delicate carvings.No longer availableDim. 84 x 66 cmEstimate: € 600 / 700