#529Een houten vierkante opium-salontafel.
#689Een paar massieve messingen vijzels.
#172Anne Rutten“Dame met parelsnoer”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Lady with pearl necklace". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#483Een Chinees porseleinen vaas met een famille noire decor van personages in een interieur. Onderaan het dynastiemerk van Kangxi in twee concentrische cirkels in zwart onder glazuur.
A Chinese porcelain vase with a famille noire decoration of characters in an interior. At the bottom, the Kangxi dynasty mark in two concentric circles in underglaze black.No longer availableDim. 49 x Ø 17 cmEstimate: € 200 / 300 -
#458Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel en floraal decor.
#615Een lot met 5 Afrikaanse speren, diverse werktuigen en speer-en pijlpunten.
A lot with 5 African spears, various tools, and spear and arrowheads.No longer availableDim. 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#49Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Het oude paard en de zigeunerwagen”, een lithografie in kleur door Alfred Ost. Monogram binnen de plaat.
"The Old Horse and the Gypsy Wagon," a color lithograph by Alfred Ost. Monogram within the plate.No longer availableDim. 33 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#504Een grote dekselvaas van Satsuma-aardewerk. Op losse voet en met sokkel.
#276Pierre VandelPeriod: 1970Een vintage rechthoekige salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. De spiegelrand van de glazen bladen zijn deels afgeschilferd.
#357Een Nepalese olielamp met 7 lichtpunten. Vroeg 19de eeuws.
A Nepalese oil lamp with 7 light points. Early 19th century.No longer availableDim. h 22,5 cmEstimate: € 40 / 50