Similar lots by type
-
#210Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 16,85 gEstimate: € 350 / 450 -
#45Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee en één bijpassende oorbel.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’un camée. Ainsi qu’une boucle d’oreille assortie.No longer availableDim. 7,25 gEstimate: € 160 / 200 -
#80Een paar 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Paire de bagues en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 9,13 gEstimate: € 200 / 300 -
#36Een gevariëerd lot aardewerk en porselein.
Lot varié de porcelaines et de faïences.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#100Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 49,31 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#180“Sovereign 1959”. Een 22 karaats geel gouden munt. Elizabeth II.
Sovereign de 1959. Pièce de monnaie en or jaune 22 ct. Recto Elisabeth II, verso Saint-Georges.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 200 / 300 -
#15Een 18 karaats wit en geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or blanc eet jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,22 gEstimate: € 150 / 200 -
#265ChanelTwee verschillende 18 karaats geel gouden hangers bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,27 ct.
Deux différents pendentifs en or jaune 18 ct sertis de brillants ayant un poids total de ± 0,27 ct.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 300 / 400 -
#25Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met fantasiestenen en een 14 karaats geel gouden te herstellen schakelarmband.
Bague en or jaune et blanc 14 ct sertie de pierres de fantaisie et un bracelet en or jaune 14 ct à réparer.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 130 / 180 -
#335Een lot van vier 18 karaats geel gouden trouwringen.
Lot de quatre alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,89 gEstimate: € 170 / 250 -
#275Een 18 karaats geel gouden geweven halssnoer en ring bezet met een half edelsteen.
Collier en or jaune 18 ct tissé et bague serti d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 6,05 gEstimate: € 150 / 200 -
#300Een 18 karaats twee kleuren gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 26,87 gEstimate: € 500 / 650 -
#225Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 150 / 200 -
#245Een lot 18 karaats geel goud waaronder oorbellen, hangertjes, ringetjes en een slot.
Lot de boucles d’oreilles, pendentifs, bagues et un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10,73 gEstimate: € 200 / 250 -
#235Vier verschillende ringen van 18 karaats geel goud bezet met edelstenen en halfedelstenen.
Quatre bagues différentes en or jaune 18 ct serties de pierre précieuses et semi-précieuses/No longer availableDim. 12,50 gEstimate: € 250 / 350 -
#75Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct.No longer availableDim. 8,49 gEstimate: € 200 / 300 -
#30Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. En een 18 karaats geel gouden armband met bloemvormige hangers.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct. Et un bracelet en or jaune 18 ct aux pendentifs en forme de fleurs.No longer availableDim. 5,56 gEstimate: € 120 / 150 -
#20Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met één diamantje van ± 0,10 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un diamant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 100 / 150 -
#295Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12,95 gEstimate: € 250 / 350 -
#195ChanelTwee verschillende 18 karaats geel gouden spelden bezet met zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Deux différentes épingles en or jaune 18 ct serties de brillants noirs ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 300 / 400 -
#35Een 14 karaats geel gouden ring bezet met pareltjes.
Bague en or jaune 14 ct sertie de petites perles.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 80 / 100 -
#165Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 8,69 gEstimate: € 200 / 300 -
#65Vier verschillende 18 karaats geel gouden naamarmbandjes.
Quatre différents bracelets en or jaune 18 ct aux prénoms.No longer availableDim. 8,03 gEstimate: € 200 / 300 -
#90“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een Turkse munt.
“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pièce de monnaie turque.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 250 / 300
Other lots in this auction
-
#318Een lot zilver bestek, bestaande uit een tweedelig en een driedelig serveerbestek, een set van zeven dessertmesjes en -vorkjes, twee botermesjes en een cocktailvorkje.
Lot de couverts en argent comprenant un couvert de service deux pièces et un trois pièces. Une suite de sept couteaux et fourchettes de dessert, deux couteaux à beurre et une fourchette à cocktail.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#817Drie diverse Chinese snuffbottles, waarvan twee dekseltjes manco. Eén in lak, één in glas en één in steengoed.
Trois flacons à parfum chinois, un en verre, une en laque et un en grès. Deux couvercles manquent.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#649Twee Japanse schetsen, de ene met personages in een theehuis, de andere met een boer, die een kalebas omhoog steekt. We voegen er een Chinese tekening met een landschap op rijstpapier aan toe.
Deux croquis japonais, l’un aux personnages dans une maison de thé, l’autre d’un paysan montrant une gourde. Nous ajoutons un dessin chinois d’un paysage sur papier de riz.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#92Georges LatinisPeriod: 1885 - 1963“De laatste stralen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Derniers rayons”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 62 x 86 cmEstimate: € 80 / 120 -
#216TaneEen serie van twaalf onderborden van vermeil. 925‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.
Suite de douze dessous-de-plats en vermeil. Poinçons mexicains d’argent sterling 925‰. Avec sacs de protection.No longer availableDim. +/- 9984 g Ø 30 cmEstimate: € 4500 / 5500 -
#341BaccaratEen coupe op voet van kleurloos kristal met getorste ribben. Binnenin gemerkt.
Coupe sur piédouche en cristal incolore aux côtes torses. Marque à l’intérieur.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#471Swarovski“Antonio”. Een beeldje van kleurloos geslepen kristal met rode details. Ontwerp van Martin Zendron. Swarovski Collectors Society 2003.
“Antonio”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails rouges. Conçue par Martin Zendron. Swarovski Collectors Society 2003.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#603Een paar glasramen met afbeeldingen van oude affiches van het cabarettheater “Le Chat noir” te Parijs.
Paire de vitraux représentant des scènes du cabaret “Le Chat Noir” à Paris.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#809Drie oude caféreclames, omstreeks 1900.
Trois anciennes publicités de café. Vers 1900.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 120 / 140 -
#507Drie glazen bollen met geschilderd interieur met dierenmotieven. Chinees werk. Met hun houten sokkeltjes.
Trois boules en verre, l’intérieur peint aux animaux dans des paysages. Travail chinois. Avec leurs socles en bois tourné.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#560Max Handwerck, Germany 3Pop. Bruine slaapogen, open mond met vier tanden. Omstreeks 1900. Gemerkt.
Poupée. Yeux dormeurs bruns, bouche ouverte à quatre dents. Vers 1900. Avec marque.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#352A. Steel“Bloemenvaas in en landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘77.
“Vase fleuri sur une table devant un paysage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘77.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120


