Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vier zwart-wit litho’s met gebouwen en interieurs”. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vier zwart-wit litho’s met gebouwen en interieurs”. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vier zwart-wit litho’s met gebouwen en interieurs”. Gesigneerd buiten de plaat.
Guido Vanderheyden

“Vier zwart-wit litho’s met gebouwen en interieurs”. Gesigneerd buiten de plaat.

Quatre lithographies noir-blanc d’immeubles et d'intérieurs. Signées hors planche.
Online only
Dim. 17 x 26 cm
SKU: 9803210054.
Auction day: 8 March 2021 22:00
Catalogue #54
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Vanderheyden

  • #39
    Guido Vanderheyden

    “Serie van drie Nô-maskers”. Litho’s. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    ”Une série de trois masques Nô”. Trois lithographies. Signées et numérotées hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22 x 16 cm
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #119

    “Tempelscène”. Een Indische gouache op zijde.

    ”Scène dans le temple”. Une gouache indienne sur soie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #248

    “Clown”. Eglomisé in de geest van Floris Jespers. Niet gesigneerd.

    “Clown”. Eglomisé dans l’esprit de Floris Jespers. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #9

    Een lot biscuit, bestaande uit een romantisch koppel op een zetel en twee beeldjes van een jongen en een meisje. Zonder merken.

    Un lot de biscuit, comprenant un couple romantique sur un fauteuil, et deux statues d’une jeune fille et jeune homme. Pas de marques.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #189
    Arie Zwart
    Period: 1903 - 1981

    “Kinderportret”. Olieverf op paneel Toeschrijving op de verso.

    ”Portrait d’enfant”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 16 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #43
    Royal Zuid-Holland

    Een bol oorvaasje van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.

    Un vase à deux anses rond en faïence de Gouda. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #295

    Een gesculpteerd notenhouten cabrioletfauteuil, bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil cabriolet en noyer sculpté recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #223
    Heerwegh

    “Landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘95.

    ”Paysage”. Huile sur papier. Signé et daté ‘95.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17,5 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #207

    “Kabila”. Geknielde Luba vrouw met pot. DRC.

    Kabila . Femme agenouillée Luba avec pot. RDC.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #10

    Een olifant van gesculpteerd hout. Slagtanden ontbreken.

    Un éléphant en bois dur sculpté. Les défenses sont manquantes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #63

    Een damesbuste van groengepatineerd plaaster naar voorbeeld van Lili Wislicenus-Finzelberg.

    Un buste de femme en plâtre patiné vert d'après l'exemple de Lili Wislicenus-Finzelberg.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #202

    Een rond Tchokwe stoeltje gedragen door een jonge knielende vrouw. DRC.

    Une chaise ronde Tchokwe portée par une jeune femme agenouillée. RDC.
    No longer available
    Online only
    Dim. H.26 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #121

    Een klein bordje van blauw en wit Chinees porselein. Mogelijk XVIIe eeuw. Gemerkt onderaan.

    Une petite assiette en porcelaine de Chine bleue et blanche. Peut-être XVIIe siècle. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online-Only veiling van 8 maart 2021

Op Maandag 8 maart wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday March 8th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

8 March 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More