Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vier zwart-wit litho’s met gebouwen en interieurs”. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vier zwart-wit litho’s met gebouwen en interieurs”. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vier zwart-wit litho’s met gebouwen en interieurs”. Gesigneerd buiten de plaat.
Guido Vanderheyden

“Vier zwart-wit litho’s met gebouwen en interieurs”. Gesigneerd buiten de plaat.

Quatre lithographies noir-blanc d’immeubles et d'intérieurs. Signées hors planche.
Online only
Dim. 17 x 26 cm
SKU: 1904210054.
Auction day: 19 April 2021 22:00
Catalogue #54
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #8
    Gerold Porzellan, Bavaria

    “Putto op bok”. Een beeldje van meerkleurig porselein.

    Putto sur un support . Une figurine en porcelaine multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #242

    Drie boeken over wapens. Frederick Wilkinson. “Wapens en Wapenrustingen”. Anthony North, Ian V. Hogg. “The book of Guns & Gunsmiths”. Müller. “Gewehre, Pistolen, Revolver”.

    Trois livres sur les armes. Frederick Wilkinson. “Wapens en Wapenrustingen”. Anthony North, Ian V. Hogg. “The book of Guns & Gunsmiths”. Müller. “Gewehre, Pistolen, Revolver”.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #43

    Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een kleine sierjardinière met personages, een groepje met musicerende putti en een siervaasje met romantisch koppeltje. Het eerste met kleine beschadiging.

    Lot de biscuit blanc monochrome, composé d'une petite jardinière décorative avec des personnages, un groupe avec des putti musicaux et un vase décoratif avec un couple romantique. Le premier avec des dégâts mineurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #273

    Een vaas van meerkleurig porselein met iriseren glazuur, versierd met bloemen en reliëf.

    Vase en porcelaine polychrome à glaçure irisante décoré de fleurs en relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #48

    Een messingen jardinière met gedreven bloemendecor.

    Une jardinière en laiton à décor floral en relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #212

    Een gietijzeren weegschaal tot 2 kg.

    Une balance en fonte jusqu'à 2 kg.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #176
    Jaky Lefrançois

    “Dames”. Twee olieverfschilderijen op paneel. Beide gesigneerd.

    Dames . Deux peintures à l'huile sur panneau. Toutes deux signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #182
    Jaky Lefrançois

    “Dames”. Twee olieverfschilderijen op paneel. Beide gesigneerd.

    Dames . Deux peintures à l'huile sur panneau. Toutes deux signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #188

    Vier hangende verlichtingselementen in de vorm van een staaf met een glazen kelk.

    Quatre lampes à suspendre.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #102

    Een gebeeldhouwd etnisch houten beeld.

    Une statue en bois ethnique sculptée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #172
    Jaky Lefrançois

    “Uil” & “Bassethond”. Twee kleurpotloodtekeningen op papier. Beide gesigneerd.

    Hibou et Basset . Deux dessins au crayon de couleur sur papier. Tous deux signés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 41 x 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #59

    “De zondeval”. Een achterglasschildering.

    La Chute . Une peinture en églomisé
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Online Only veiling van 19 April 2021

Op Maandag 19 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday April 19th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

19 April 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More