Other lots in this auction
-
#169H. Arren
“Pijproker met krant”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 30-11-1945.
Fumeur de pipe avec papier journal . Huile sur panneau. Signé et daté 30/11/1945.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. 50 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#260
Een lampenvoet van gepolychromeerd hout in de vorm van een siervaas.
Pied de lampe en bois polychrome en forme de vasque.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#209André Franquin
“Gaston”. Ed. Dupuis (1968-1979). Nummers 6 t.e.m. 13 (hard cover, kleine letsels, overwegend goede staat). Evenals “Spirou et Fantasio”, Collection Péchés de Jeunesse 1 & 2 (1976).
Gaston . Ed. Dupuis (1968-1979). Numéros 6 à 13 (couverture rigide, blessures mineures, généralement bon état). Ainsi que Spirou et Fantasio , Collection Péchés de Jeunesse 1 et 2 (1976).No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 300/400 -
#272Baccarat
Drie kleurloos kristallen schaaltjes.
Trois petites coupelles en cristal incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 8 x 22 cmEstimate: € 30/50 -
#166
Een schaakspel met glazen stukken.
Une partie d'échecs avec des pièces de verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Estimate: € 35/50 -
#12
Een lot van drie vaasjes van Muranoglas, versierd met bloemen.
Un lot de trois vases en verre de Murano décorés de fleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 16 - 20 cmEstimate: € 30/35 -
#63
Een uitgestoken, wit- en zwartgepatineerd houten kunstwerkje.
Une œuvre d'art en bois sculpté, patiné blanc et noir.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 25/40 -
#127
Een madonna met kind in houten vitrinekastje.
Une Vierge à l'Enfant dans une vitrine en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 20/30 -
#109
“Zicht op Parijs”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1939.
”Vue sur Paris”. Une aquarelle. Signée et datée 1939.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 26 x 35 cmEstimate: € 40/80 -
#68
Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.
Un couple bourgeois en porcelaine allemande multicolore. Eclat sur le bas du chapeau haut de forme.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20/30 -
#13
“Herderskoppel”. Een paar siervaasjes van meerkleurig Staffordshire- aardewerk. Eén gerestaureerd.
Shepherd's Couple . Une paire de vases décoratifs multicolores en poterie Staffordshire. Un restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 30/40 -
#113
“Koll’s Kompakt Katalog”. Twee Duitse catalogi mbt Märklin schaal OO & HO. Edities 2015 & 2019.
Koll's Kompakt Katalog . Deux catalogues allemands à l'échelle Märklin OO & HO. Editions 2015 & 2019.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/30