#63Lot witte Bourgogne
aantal: 8 Bt.
Chassagne-Montrachet 1er Cru A.C. Les Vergers 1er Cru Fernand & Laurent Pillot M.P. 1999 aantal: 1 Bt.
Chassagne-Montrachet 1er Cru A.C. 1er Cru “Les Caillerets” Dom. Marc Colin et Fils M.P. 2000 aantal: 1 Bt.
Chassagne-Montrachet A.C. 1er Cru “La Romanée” Vincent Dancer M.D. 2001 aantal: 1 Bt.
Chassagne-Montrachet 1er Cru A.C. Morgeot 1er Cru Fernand & Laurent Pillot M.D. 2001 aantal: 1 Bt.
Chassagne-Montrachet 1er Cru A.C. L(..)
No longer available -
#170Ch. d’Yquem A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1995 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#66Lot witte Bourgogne
aantal: 12 Bt.
Chablis Grand Cru A.C. Simonnet - Febvre à Chablis M.D. 1966 aantal: 5 Bt.
Pouilly - Fuissé A.C. Simonnet - Febvre à Chablis M.D. 1967 aantal: 2 Bt.
Batard - Montrachet A.C. Selection Jean Germain M.O. 1973 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#49Lot rode Bordeaux
aantal: 3 Bt.
Ch. Belgrave A.C. Haut-Médoc 5e grand cru classé
1983 aantal: 1 Bt. TS; vuil etiket
Ch. Soutard A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1988 (?) aantal: 1 Bt. Base neck; vuil etiket
“Les Ormes” A.C. Lalande-de-Pomerol
M.P. 1990 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#142Ch. du Tertre A.C. Margaux 5e grand cru classé M.C. 1975 aantal: 12 Bt. MS - TS; enkele vuile en licht beschadigde etiketten
No longer available -
#172Fonseca Guimaraens Vintage Port
1995 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#202Ch. Rauzan-Segla A.C. Margaux 2e grand cru classé M.C. 2009 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#162Gould Campell Port
1988 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#194Ch. Lafite Rothschild A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. 2006 aantal: 1 Bt. In zijdepapier
No longer available -
#117Ch. Pichon Lalande A.C. Pauillac
M.C. 1967 aantal: 6 Bt. neck- Etiketten vuil of manco.
No longer available -
#165Ch. Smith Haut Lafitte A.C. Pessac-Léognan
M.C. 1993 aantal: 1 Bt.
No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#123Ch. Virelade A.C. Graves
M.C. 1970 aantal: 12 Bt.