#335
Ch. Bessan Ségur A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1993 aantal: 8 bt
No longer available -
#323
Ch. Lynch-Moussas A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. O.K. 1992 aantal: 12 bt
No longer available -
#401
Volnay 1e Cru Caillerets A.C. Dom. Marquis d’Angerville, Volnay M.D. 2000 aantal: 5 bt
No longer available -
#150
Ch. Cantenac-Brown A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1943 aantal: 2 bt ts, zonder capsules
No longer available -
#78
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt Ch. Les Eyrilles de Meyney A.C. Fronsac
M.P. 1985 aantal: 5 bt Ch. Les Aublines A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1989 aantal: 7 bt
No longer available -
#259
La Parde de Haut-Bailly A.C. Pessac-Leognan
M.C. 1985 aantal: 9 bt vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#104
Lot witte bourgogne
aantal: 10 bt Chablis A.C. Bouchard Père & Fils, Beaune M.O. 1973 aantal: 2 bt Petit-Chablis A.C. Bouchard Père & Fils, Beaune M.O. 1974 aantal: 5 bt Meursault A.C. Bouchard Père & Fils, Beaune M.O. 1974 aantal: 1 bt Puligny-Montrachet A.C. Bouchard Père & Fils, Beaune M.O. 1974 aantal: 2 bt
No longer available -
#23
Lot rode wijn
aantal: 9 bt Merlot, Cabernet delle Venezie I.G.T. Giordano, Diano d’Alba M.O. 2012 aantal: 1 bt Merlot, Cabernet delle Venezie I.G.T. Giordano, Diano d’Alba M.O. 2013 aantal: 1 bt Montepulciano d’Abruzzo D.O.C. Giordano, Diano d’Alba M.O. 2013 aantal: 7 bt
No longer available -
#242
Ch. Sainte-Barbe A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1985 aantal: 10 bt
No longer available -
#258
Ch. Lafite-Rothschild A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 8 bt
No longer available -
#162
Ch. Coutet à Barsac A.C. Barsac
M.C. 1967 aantal: 6 bt bn à vts
No longer available -
#218
Ch. Campenac A.C. Côtes de Bourg
M.C. O.K. 1982 aantal: 12 bt