#140Collectie Single Malt
aantal: 6 bt
Glen Grant Glenlivet 14 years old
Sherry wood
aantal: 1 bt
Cadenhead’s Cask Strength Ben Nevis 16 years old
1977 aantal: 1 bt
Asyla Malt & Grain Blended Scotch Whisky 16 years old
aantal: 1 bt
Tomintoul 12 years old Speyside Portwood Finish
aantal: 1 bt
Highland Park Viking Scars 10 year old Orkney
aantal: 1 bt
Old Pulteney 17 years old Wick
aantal: 1 bt
No longer availableEstimate: € 400 / 420 -
#291Ch. Lilian-Ladouys A.C. St-Estèphe
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#420Johannisberger Klaus Riesling GG Deutscher Qualitätswein Rheingau V.D.P. Grosse Lage Prinz von Hessen, Johannisberg G.A. 2016 aantal: 6 bt
No longer available -
#283Chablis A.C. Dom. Soupé, Chablis M.P. 1995 aantal: 10 bt
No longer available -
#307Clos du Roy A.C. Graves
M.P. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#371Ch. Martillac A.C. Loupiac
M.C. O.D. 2006 aantal: 12 bt
No longer available -
#362Clos du Roy A.C. Graves
M.O. O.D. 2003 aantal: 12 bt
No longer available -
#91Lot rode bordeaux
aantal: 8 bt
Beau Céran A.C. Bordeaux
M.O. 2004 aantal: 1 bt
Ch. Vieux Manoir A.C. Bordeaux
M.C. 1995 aantal: 2 bt
La Croix Beaucourt A.C. Médoc
M.O. 2004 aantal: 1 bt
Ch. Haut Peyruguet A.C. Bordeaux
M.C. 2006 aantal: 1 bt
Ch. La Rose Saint-Germain A.C. Bordeaux
M.C. 2012 aantal: 1 bt
Ch. Hermitage Mazeyres A.C. Pomerol
M.C. 2011 aantal: 1 bt
Ch. La Rose Vosel A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. 2013 aantal: 1 bt
No longer available -
#103Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Paradis A.C. St-Emilion
M.C. 1985 aantal: 3 bt
Ch. La Grange A.C. Bordeaux
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Calon-Ségur A.C. St-Estèphe 3e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Rouquette A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Turcaud A.C. Bordeaux
1985 aantal: 1 bt
Ch. Côtes Trois Moulins A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aa(..)
No longer available -
#205Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1985 aantal: 7 bt
No longer available -
#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#276Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt