#170Clos la Madeleine A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1970 aantal: 2 Mag. M.S.
No longer available -
#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#319Ch. Tour de Cauze A.C. St-Emilion grand cru Cru bourgeois M.C. 2000 aantal: 6 bt
No longer available -
#397Montes Alpha M D.O. Santa Cruz Apalta Single Estate, Montes S.A. Colchagua M.O. O.K. 2010 aantal: 6 bt
No longer available -
#79Lot rode bordeaux
aantal: 4 bt
Vieux Ch. Certan A.C. Pomerol
M.C. 1987 aantal: 1 bt
Ch. Du Glana A.C. St-Julien Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1987 aantal: 1 bt
Ch. Giscours A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1987 aantal: 1 bt
Ch. Labégorce-Zédé A.C. Margaux Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1987 aantal: 1 bt
No longer available -
#406Lot rode wijn
2013 aantal: 11 bt
Perrydale Hills Pinot Noir Willamette Valley Harper Volt, Gaston Oregon M.O. 2013 aantal: 1 bt
Pinot Noir Russian River Valley Kosta Brown, Sebastopol, Ca M.O. 2013 aantal: 1 bt
Rochioli Riverblock Pinot Noir Russian River Valley Williams Selyem Winery, Healdsburg Ca M.O. 2013 aantal: 1 bt
Bootlegger’s Hill Pinot Noir Russian River Valley Cirq Bross Estate, Sebastopol CA M.O. 2013 aantal: 1 bt
Pinot Noir Sonoma Coast Kastani(..)
No longer available -
#225Oberemmeler Rosenberg Riesling Spätlese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer - Trocken Reichsgraf von Kesselstatt, Trier E.A. 1989 aantal: 6 bt 1 etiket lichtjes beschadigd
No longer available -
#166Ratafia de Bourgogne Vin de liqueur Château de Pommard M.O. 0 aantal: 2 bt
No longer available -
#126Lot rode bourgogne
aantal: 4
Volnay A.C. Marquis d’Angerville, Volnay M.D. 2000 aantal: 2 bt
Bourgogne Grand Ordinaire A.C. Arnaud Ente, Meursault M.P. 2007 aantal: 1 Mag.
Ch. de Pommard A.C.Pommard
M.C. 2008 aantal: 1 bt Zonder capsule
No longer available -
#184Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1977 aantal: 13 bt
No longer available -
#305Chablis A.C. Roux Père et Fils, F.21190 M.O. O.D. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#98Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt
Ch. Le Grand Humeau A.C. Bordeaux
M.O. 1994 aantal: 6 bt
Ch. Semonlon A.C. Haut-Médoc
1994 aantal: 1 bt
Ch. Vieux Lavergne A.C. St-Emilion
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Bordeaux A.C.
M.C. 1997 aantal: 1 bt etiket beschadigd
Ch. de ***