#563Kleurloze vaas, gemerkt ‘Krautheim, Germany’.
#93F. Aerts“Naakte jongedame”, een gesculpteerd eikenhouten beeld van een jongedame, gesigneerd F. Aerts.
#571JoscoEen oude houten step, gemerkt; Josco. Beetje sporen van oude houtworm.
#242Guy Van den BulckeTwee werken door Guy Van Den Bulcke. Een ets en een monoprint, getekend buiten de plaat.
#356Bower & WilkinsEen set luidsprekers, Bowers & Wilkins P6 met de tweeter bovenop, er ontbreekt één beschermkapje van één tweeter.
A set of speakers, Bowers & Wilkins P6 with the tweeter on top, missing one protective cap from one tweeter.No longer availableDim. 100 x 20 x 32 cmEstimate: € 300 / 400 -
#102Emile LebrunPeriod: 1864-1933‘Bloemenvaas’. Olieverf op paneel, getekend.
#72Een massief eikenhouten cafétafel.
#473Terracotta Tang paard.
Terracotta Tang horse.No longer availableDim. H 37, L 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#436Handgeknoopt Turkmeens tapijt.
#505Antiek sierbord van Delfts blauw-wit aardewerk. Met Aziatisch decor, niet gemerkt. Heeft twee grote herstellingen aan de rand.
Antique decorative plate of Delft blue and white pottery. Featuring an Asian design, unmarked. Has two major repairs to the edge.No longer availableDim. Ø 35Estimate: € 40 / 60