Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vijf boeken m.b.t. wapens.

Vijf boeken m.b.t. wapens.

Five books on weapons.
Online only
SKU: 1704230061.
Auction day: 17 April 2023 22:00
Catalogue #61
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #105

    Een lot van 2 porseleinen putto boeksteunen. Onderaan gemerkt en genummerd.

    A lot of 2 porcelain putto bookends. Marked and numbered at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16 x 11cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #223

    Een armstoel in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.

    A Louis XVI style armchair with fluted back.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #235
    Hutschenreuther

    Theeserviesje van blauw en zilvergekleurd porselein. Theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes en zes schoteltjes. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. H: 5-25 cm
  • #54
    Boch La Louvière

    Een aardewerken vaas met bloemdecor en vergulde accenten.

    An earthenware vase with floral decoration and gilded accents.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 44,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #192

    Een 19de eeuwse notenhouten stoel met bruinlederen bekleding.

    A 19th century walnut chair with brown leather upholstery.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #254

    Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.

    Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 13 - 21 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #48

    “Vrouw met bloemenmand.” een sculptuur van malachiet. Verschillende restauraties en beschadigingen. Op sokkel.

    “Woman with flower basket.” a sculpture of malachite. Various restorations and damage. On plinth.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #293
    Guerin

    Een aardewerken kan met decor van oogstende Egyptenaren. Onderaan gemerkt, en met wapenschild ‘Puratos’.

    Une verseuse en faïence à décor d'Égyptiens moissonneurs. Marqué en bas, et avec armoiries 'Puratos'.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #282

    Een antiek schoteltje van meerkleurig Vietnamees (?) porselein met een deocr van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.

    An antique dish of multi-coloured Vietnamese (?) porcelain with a decoration of flowers and butterflies. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #63

    Een lot met boekje van Koningin Astrid en fotoalbum, gedateerd 1935.

    A lot with Queen Astrid's booklet and photo album, dated 1935.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #191

    Twee verschillende Limoges borden.

    Two different Limoges plates.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 21.5-23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #129
    Doorkey True scale models

    Twee modelauto’s op schaal 1:43: - Toyota Celica 4X4 Twin Turbo. - Toyota Supra 3.0 Turbo In originele (licht beschadigde) doosjes.

    Two 1:43 scale model cars: - Toyota Celica 4X4 Twin Turbo. - Toyota Supra 3.0 Turbo In original (slightly damaged) boxes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Online-Only Varia 17 April 2023

Op Maandag 17 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday April 17th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

17 April 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More