#160Marcello MazzaranoPeriod: 1989“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerde jute, gesigneerd en met certificaat.
#35Een lot van 2 Delfts blauw aardewerken dekselvazen.
A lot of 2 Delft blue earthenware covered vases. -
Petit socle en bois à décor sculpté dans la tablette sous verre. Têtes de dragon sur les coins. Travail chinois. -
#123Een partij kaders bestaande uit grafiek, tekeningen en offset reproducties.
A lot of frames consisting of prints, drawings, and offset reproductions. -
#124Een partij van vier kaders, twee aquarellen en twee offset prints.
A lot of four frames, two watercolors, and two offset prints. -
A cast iron ashtray with the image of the Lion of Waterloo. -
#40Twee oude melkkitten, rood koper.
Two old milk cans, red copper.