#262Een hoge houten kandelaar, zilverkleurig.
#218Een gesculpteerd massief eikenhouten beeldje van een Begijntje.
#200Lanetti ManchesterEen notenhouten barometer. Onderaan gemerkt.
#27Stainless Steel JapanEen lot van 6 vergulde koffielepeltjes.
#110Een handbeschilderde vaas in opalineglas.
A hand-painted vase in opaline glass.No longer availableOnline onlyDim. h 31.5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#196Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
#26VazoliniEen Italiaans majolica klokje, gemerkt.
An Italian majolica clock, marked.No longer availableOnline onlyDim. 35,5 cmEstimate: € 20 / 30