#159Een porseleinen theeset bestaande uit een theekan, melkkan en suikerpot. Wit met vergulde details versierd.
A porcelain tea set consisting of a teapot, milk jug, and sugar bowl. Decorated in white with gilded details.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#246Lampenvoet met wassen sierstuk.
#286Een kleine pijp met een pijpaarden kop in de vorm van Queen Victoria.
#130Een roodgelakte Chineese sokkel met witmarmeren blad.
A red lacquered Chinese pedestal with a white marble top.No longer availableOnline onlyDim. h 82 cmEstimate: € 60 / 100 -
#86Een 6-delig gevarieerd lot bestaande ui 2 limoges schaaltjes, 1 staffordshire schaaltje, 1 delfts vaasje, een mariabeeldje op sokkeltje en een beschadigd beeldje van een zwerver.
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
#153Een vintage lederen schooltas.
#91Een set van 2 groen gepattineerde metalen kandelaars.
A set of 2 green patinated metal candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 15 / 20 -
A lot of 2 glass ashtrays, of which 1 Murano colored and 1 illegibly marked.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25