Other lots by Bosschaert
Similar lots by type
-
#632Daniel Winkelmans
“O. L. Vrouwekathedraal te Antwerpen”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 67/950.
“La Cathédrale d’Anvers”. Lithographie. Signée et numérotée 67/950.No longer availableDim. 31 x 21 cmEstimate: € 60/80 -
#652
“De vlucht naar Egypte”, “Aanbidding der wijzen” en “St. Christoffel”. Drie oude gravures.
“La fuite en Egypte”. “L’adoration des Mages” et “St-Christophe”. Trois gravures anciennes.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#444Jaak Gorus
“Scheepswerker”. Een ets. Gesigneerd en als geschenk aan Jos Tilleux.
“Laboureur”. Eau-forte. Signée et dédiée à Jos Tilleux.No longer availableDim. 29 x 24,5 cmEstimate: € 20/25 -
#279Norbert Gouneutte
“Scheldezicht”. Ets. Gesigneerd buiten en binnen de plaat. Gedateerd 1881.
“Vue de l’Escaut”. Eau-forte. Signée hors planche et datée 1881.No longer availableDim. 9 x 27,5 cmEstimate: € 20/25 -
#722
Een topografische kaart van de stad Antwerpen uit 1581. Kopergravure.
Carte topographique de la ville d’Anvers de 1581. Gravure sur cuivre.No longer availableDim. 23,5 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#672
Drie portretten van vooraanstaande figuren uit de XVIIe eeuw. XVIIIe eeuwse Gravures naar Ant. Van Dyck door Pieter Van Gunst, Vermeulen, Morghen. Slechte staat.
Trois portraits de personnages de qualité du XVIIe siècle par Pieter Van Gunst, Vermeulen, Morghen d’après Antony Van Dyck . Imprimés au XVIIIe siècle. Mauvais état.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#564Ch. Mayer
“Johannes de Doper”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en gedateerd 1972 buiten de plaat.
“Jean Baptiste”. Eau forte en couleurs. Signée et datée 1972 hors planche.No longer availableDim. 29 x 23,5 cmEstimate: € 60/80 -
#462
L’auge de la vie”. Houtsnede. Gesigneerd, genummerd 3/50 en gedateerd 1953.
“L’Auge de la Vie”. Gravure sur bois. Signée, numérotée 3/50 et datée 1953.No longer availableDim. 26 x 26 cmEstimate: € 20/30 -
#574Jef Van Grieken
“Mechelen”. Ets. Gesigneerd en genummerd 29/50 buiten de plaat.
“Malines”. Eau forte. Signée et numérotée 29/50 hors planche.No longer availableDim. 34 x 78 cmEstimate: € 20/30 -
#544Hélène Keil
Twee lithografieën met post-modernistische voorstellingen. Gesigneerd en èèn genummerd 10/40 en gedateerd 1974.
Deux lithographies aux représentations post-modernistes. Signées et une numérotée 10/40 et datée 1974.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#739Marie SegersPeriod: 1922 - 1979
“De spinster”. Een ets. Gemonogrammeerd binnen de plaat en gesigneerd erbuiten.
“La fileuse”. Eau-forte. Monogrammée dans la planche et signée hors planche.No longer availableDim. 20,5 x 20 cmEstimate: € 20/30 -
#582
“Intrede van de Moeder van de Franse Koning te Antwerpen en Brussel”. Twee gravures uit de XIXe eeuw.
“La Joyeuse Entrée de la Mère du Roi de France à Anvers et à Bruxelles”. Deux gravures du XIXe siècle.No longer availableDim. 24,5 x 16 cmEstimate: € 80/100 -
#669
Een lot grafiek, bestaande uit vierentwintig zichten op Nederlandse steden, kerken, kastelen, enz.
Lot de gravures comprenant 24 vues de villes, châteaux et églises hollandais etc.No longer availableEstimate: € 240/300 -
#454
“Het lot”. Ets. Gesigneerd en genummerd 2/25 & “Compositie”. Lithografie.
“Le destin”. Eau-forte. Signée et numérotée 2/25 et “Composition”. Lithographie.No longer availableEstimate: € 20/24 -
#649
Een ingekleurde ets met een voorstelling van Antwerpen in 1587.
Eau-forte colorée représentant la ville d’Anvers de 1587.No longer availableDim. 23,5 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#562Jan Leenknegt
“Tentoonstelling”. Ets. Gesigneerd, genummerd en gedateerd buiten de plaat 9/25 en 1971.
“Exposition”. Eau-forte. Signée, numérotée 9/25 et datée 1971 hors planche.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#122C. Galle
“Christus aan het kruis”. Een XVIIe eeuwse ets naar een werk van Rubens.
“Le Christ crucifié”. Eau-forte du XVIIe siècle d’après Rubens.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#654
Twee topografische kaarten van Antwerpen uit de XVII en de XVIIIe eeuw. Slechte staat.
Deux cartes topographiques d’Anvers des XVIIe et XVIIIe siècles. Mauvais état.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#684Jef Van Grieken
“Poort van het Hof van Eden” & “Portaal”. Epreuve d’artiste en de eerste genummerd 11/75.
“Porte du Paradis Terrestre” et “Portail”. Epreuve d’artiste, la première numérotée 11/75.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#472
“Damesportret”. Een pyrografie van Mischak naar Von Defregger. We voegen er kleiner herenportret aan toe.
“Portrait de dame”. Pyrographie de Mischak d’après Von Defregger. Nous ajoutons un portrait d’homme plus petit.No longer availableDim. 32 x 20 cmEstimate: € 30/50 -
#542Hélène Keil
Twee lithografieën met post-modernistische voorstellingen. Gesigneerd en resp. genummerd 23/40 & 24/40.
Deux lithographies aux représentations post-modernistes. Signées et respectivement numérotées 23/40 et 24/4O.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#639
Een reproductie van een XVIIe eeuws beschrijvend zicht op de rede van Antwerpen, uitgegeven door het Mercatorfonds.
Reproduction d’une vue d’Anvers du XVIIe siècle, éditée par la Fondation Mercator.No longer availableDim. 180 x 35 cmEstimate: € 30/40 -
#682
“Deuxième suite de chevaux No. 21 & 22”. Twee kleurengravures naar Horace Vernet. Schade aan de kaders.
“Deuxième suite de chevaux N° 21 et 22”. Deux gravures en couleurs d’après Horace Vernet. Cadres abîmés.No longer availableDim. 28 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#469
Twee ingekaderde staatsiefoto’s van Koning Albert II en Koningin Paola.
Deux photographies d’apparat du roi Albert II et la Reine Paola.No longer availableEstimate: € 20/25
Other lots in this auction
-
#146Hoseinabad
Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 328 X 215 cmEstimate: € 100/180 -
#683
Twee kandelaars van geel koper, waarvan één in chippendalestijl en één in Empirestijl.
Deux candélabres en cuivre jaune dont un de style Chippendale et un de style Empire.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#86
Een handgeknoopt wollen Kuba bidkleed.
Tapis de prière Kuba en laine. Noué main.No longer availableDim. 296 x 117 cmEstimate: € 40/60 -
#551
Een octogonaal kommetje van celadonkleurig porselein. Op de bodem versierd met een kleine schildpad in reliëf. Chinees werk.
Petit bol octogonal en porcelaine céladon. Le fond décoré d’une tortue en relief. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#65
Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 250/350 -
#705
Een koperen lantaarnklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.
Pendule murale dite lantaarnklok en laiton. Avec poids et balancier. XIXe Siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/120 -
#291
Een vaas van meerkleurig glaspasta met een gedraaid decor.
Vase en pâte de verre polychrome avec décor tourné.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#310
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met één briljantje.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un petit brillant.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 120/180 -
#85
Een 18 karaats wit en geel gouden hanger en of broche in de vorm van een boot.
Pendentif en or blanc et jaune 18 ct en forme de bateau. Peut être porté comme broche.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 150/200 -
#99L. Janssen
“Veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1927.
“Paysage des fagnes”. Huile sur toile. Signée et datée 1927 au verso.No longer availableDim. 35 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#532
“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 45 x 68 cmEstimate: € 20/30 -
#518
Een vaas van celadonkleurig porselein met een plantendecor in reliëf versierd. Naar de Yuan-dynastie.
Vase en porcelaine céladon à décor de plantes en relief. D’après les exemples Yuan.No longer availableDim. H 36 cmEstimate: € 420/480