Similar lots by type
-
#108Jesper (?)
“Quelque part”; “ La gloire est un...” & “Etude”. Drie houtsnedes. Allen gesigneerd en gedateerd buiten de plaat. Artiestenproeven.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 18 x 14 cm -
#60Albert SaverysPeriod: 1912 - 1987
“Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.
“La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 47 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#41
“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
“Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 36,5 cmEstimate: € 20/30 -
#98
Twee gravures, waarbij de eerste gesigneerd Herzl en de tweede gesigneerd Maimonides.
No longer availableOnline onlyDim. 23 x 18 & 26 x 20 cm -
#81Colette CleerenPeriod: °1953
“Ontmoetingen met Claude van den Berge”. Ets en aquatint. Gesigneerd, gedateerd 1986 en genummerd 6/24
“Rencontres avec Claude van den Berge”. Eau-forte et aquatinte. Signée, datée 1986 et numérotée 6/24.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 44 cmEstimate: € 20/30 -
#37Julien CelosPeriod: 1884- 1953
“Bruggetje”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 95/250(?)
“Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 32 x 36 cmEstimate: € 40/50 -
#144René De ConinckPeriod: 1907-1978
“Schoon Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd 1954 binnen de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 29,5 x 45 cm -
#5
“Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.
“Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#52Julien Van Santen
“Begijnhof - ‘Aprés Vèpres.’”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 165/300.
“Béguinage Après Vèpres”. Litho. Signée hors planche. Numérotée 165/300.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#62Henri QuittelierPeriod: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980
“Hiver en Brabant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 44,5 x 54,5 cmEstimate: € 25/35 -
#142
Een lot van acht reproducties mbt XIXe eeuwse Belgische milirtairen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 13 x 17 - 37 x 30 cm -
#30Mirao
“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. 27 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#141
Een lot van vijf verschillende reproducties/lithografieën mbt XIXe eeuwse Belgische militairen/uniformen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 36 x 46 - 36 x 56 cm -
#27Jean Bouvery
“Rue Gericault, Rouen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Rue Gericault, Rouen”. Eau-forte.No longer availableOnline onlyDim. 39,65 x 26,5 cmEstimate: € 30/50 -
#56
“De schapenhoeder”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 187/350 buiten de plaat.
“Le berger et son troupeau”. Lithographie. Signée et numérotée 187/350 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#100Frans MasereelPeriod: 1889 -1972
“Fûr Seekranke” & “Straatzicht”. Twee houtsnedes. Beide gemonogrameerd in de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 13 x 11 cm -
#140
Een lot van zes reproducties met voorstellingen van XIXe eeuwse Belgische militairen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#61
“Winters rivierlandschap”. Een lithografie naar Saverys. Genummerd 113/350 buiten de plaat. In de plaat gesigneerd.
“La Lys en hiver”. Lithographie d’après Saverys. Numérotée 113/350 hors planche. Signée dans la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#39Y. Dereume
“Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#44G. Wagener
“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel”. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 44.00 €Dim. 59 x 79Estimate: € 80/120 -
#112
“Schommelende engeltjes”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Italiaans werk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 29 cm -
#91
Twee verschillende vazen met Imaridecors, waarbij één van Japans porselein en één van Maastrichts aardewerk. De eerste met restauratie aan de kraag.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 & 45 cm -
#121
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit twee sierbordjes, een vaasje, een pique-fleurs en twee dekselvazen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 11 - 41 cm -
#134
Een lot van drie verschillende vazen van geslepen kleurloos kristal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 - 21 cm -
#2R. Brogniet
“Huizen aan de rand van een bergmeer”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage montagnard”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 26 cmEstimate: € 30/50 -
#25Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994
‘Zicht op Steendorp’. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: 1979. Beschadiging.
”Vue sur Steendorp”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 21 cm l 26,5 cmEstimate: € 100/160 -
#79A. De Seck
Paar parkzichten. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paire de vues de parc. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 58 cmEstimate: € 30/50 -
#28Zupo
“Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition”. Gouache sur papier. Signée et datée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 13 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#132Pillivuyt, France
Een dubbele gebakstaander van meerkleurig en verguld porselein en messing.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 22 & 24 cm -
#143
Een oude reiskoffer.
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 44 x 24 cm