No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 10 cm -
#35Een glas-in-loodraam met een voorstelling van een houtvuur.
#71Een reeks van vijf aardewerken kruidenpotjes.
#76Een paar kleurloos glazen kandelaars.
#4Een paar kandelaars van geperst glas.
#156Een zilveren broche. 925‰.
#130Een portretstudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
Une étude de portrait, crayon sur papier. Signé et daté '82.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#286Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.
Haut trumeau en noyer sculpté orné de deux colonnettes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80