Other lots in this auction
-
#191FramDrie ingekaderde foto’s van spoorwegen. Alledrie buiten de prent gesigneerd en twee genummerd, resp. 6/97 & 6/95.
Trois photos encadrées de chemins de fer. Toutes trois signées hors impression et deux numérotées, respectivement 6/97 et 6/95.No longer availableOnline onlyDim. 43,5 x 28,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#139KoyoEen draagbare transistorradio, model 604 deluxe. Omstreeks 1964.
Une radio portable à transistors, modèle 604 deluxe. Vers 1964.No longer availableOnline onlyDim. b: 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#255Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een muzikantje, een Saksisch groepje met een koppel, een een allegorisch beeldje op de oogst (basis gerestaureerd) en een vaasje van Limoges.
Lot de porcelaine multicolore, composé d'un musicien, d'un groupe saxon avec un couple, d'une statue allégorique sur la moisson (socle restauré) et d'un vase de Limoges.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 18 cmEstimate: € 30 / 35 -
#190Een lotje geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een azijnflesje, een karafje en een dubbele kandelaar. Zonder doppen.
Lot de cristal incolore taillé, composé d'une bouteille de vinaigre, d'une carafe et d'un double chandelier. Sans bouchons.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#142The Leonardo CollectionEen zwaan van kunststof. Onderaan gemerkt. 1996.
Un cygne en plastique. Marqué en bas. 1996.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#150Ch. Demets“Omwalde Hoeve, binnenkoer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1913.
“Ferme emmurée, la cour “. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1913.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#69Drie beeldjes van meerkleurig biscuit (één beschadigd) en een gegoten plaasteren herdertje.
Trois figurines en biscuit multicolores (dont une endommagée) et un berger en plâtre.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#22Hilda Verberckmoes“Pomus petrosum...”. Litho. Niet gesigneerd.
Pomus petrosum ... . Lithographie. Non signée.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 21 cmEstimate: € 15 / 20 -
#61“Zelfportret”. Een lithografie naar het werk van Renoir. Voorblad van een boek over de kunstenaar.
Autoportrait . Une lithographie d'après l'oeuvre de Renoir. Couverture d'un livre sur l'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 26,5 x 19,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#96Een paar coupes van geslepen kleurloos Russisch kristal.
Une paire de coupes en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#162Twee kleurloos kristallen asbakken.
Deux cendriers en cristal incolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 6,5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#246WiskemannEen incompleet verzilverd metalen bestek in ménagère, bestaande uit:- tweedelig slabestek.- 6 visvorken, 10 vismessen.- 9 kleine messen, 12 grote messen- 8 lepels- 7 kleine vorken, 12 grote vorken- een sauslepeltje.
Un couvert en métal argenté incomplet en ménagère, composé de : - couverts à salade en deux parties. - 6 fourchettes à poisson, 10 couteaux à poisson. - 9 petits couteaux, 12 grands couteaux - 8 cuillères - 7 petites fourchettes, 12 grandes fourchettes - une cuillère à sauce.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60



