Other lots in this auction
-
#66
Een lot varia, bestaande uit vijf pijpen, een bedevaartssouveniertje, een pillendoosje van parelmoer en twee gebedsboekjes met benen kaft.
Lot divers, composé de cinq pipes, un souvenir de pèlerinage, un pilulier en nacre et deux livres de prières avec couvertures en os.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#223
Een groot lot oude ansicht-/ postkaarten allerlei.
Un grand lot de cartes postales anciennes de toutes sortes.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 30 / 50 -
#212
Een paar grote schelpen met parelmoer.
Une paire de gros coquillages avec nacre.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40 / 50 -
#284
Een wassen pop, genummerd 4312. Met echt haar.
Une poupée de cire, numérotée 4312. Avec de vrais cheveux.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 46 cmEstimate: € 50 / 70 -
#132
Een niervormig bijzettafeltje met lade en twee niveaus. Ontbrekende en te herstellen fineer.
Une table rognon avec tiroir et deux niveaux. Placage manquant et réparable.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 63 cmEstimate: € 20 / 30 -
#109
Een kleine vaas van Nanking aardewerk. Hals bijgewerkt. Onderaan gemerkt.
Un petit vase en poterie Nankin. Cou mis à jour. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 30 -
#15
Vier porseleinen beeldjes met elegante figuren en een jager. Saksische merken.
Quatre figurines en porcelaine avec des personnages élégants et un chasseur. Marques saxonnes.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#206
Twee meerkleurig geglazuurd aardewerken groepjes met paardjes. Chinees werk.
Deux groupes en faïence émaillée multicolore avec des chevaux. Travail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 21 & 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#120
Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.
Lot de deux cendriers en cristal incolore taillé, le haut marqué de Sèvres et le bas du Val Saint Lambert (Légers accidents aux coins). Nous ajoutons un cendrier en verre incolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 & 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#10Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Un vase de cristal incolore taillé. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17 cm Ø: 13 cmEstimate: € 20 / 25 -
#173
Een paar blauw-witte dekselvazen van Chinees porselein.
Une paire de vases en porcelaine de Chine bleu et blanc avec couvercles.No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. H: 43 cmEstimate: € 240 / 300 -
#222
Een witgepatineerd kinderstoeltje.
Une chaise d'enfant patinée blanche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25