Vijf schilderijen op zijde, insecten en bloemen. Lijsten in ivoorimitatie.

Five paintings on silk, insects and flowers. Frames in imitation ivory.
Dim. 28/33 cm
SKU: 2705250344.
Categories: Aziatisch, Schilderij.
Auction day: 28 May 2025 19:00
Catalogue #344
Estimate: € 80 / 120

  • #294

    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #482

    Een salontafel versierd in Chinese lak met reigers bij een vijver op rode fond. Poten in een doorlopende krul. Lichte slijtage.

    A coffee table decorated in Chinese lacquer with herons by a pond on a red background. Legs intricately curled. Light wear.
    Dim. 120 x 55.5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #302
    L. Coppens

    “Bomendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Tree driveway". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #178

    Een Chinees porseleinen dekselpotje, famille rose, met een decor van bloemen.

    A Chinese porcelain lidded pot, famille rose, decorated with flowers.
    Dim. h 14.5 x Ø 11.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #321

    Een set van 5 bronzen opiumgewichtjes in de vorm van driekoppige olifanten.

    A set of 5 bronze opium weights in the shape of three-headed elephants.
    Dim. h 5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #472
    Adèle Koekkoek

    “Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.

    “Woman by the hearth”. Oil on canvas. Signed.
    Dim. h 73 cm x 98,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #184
    Jacques Delvaux

    Dim. 45/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #288

    Een dekselvaas van Imari porselein, het deksel is gerestaureerd.

    A covered vase made of Imari porcelain, the cover has been restored.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #102
    Emile Lebrun
    Period: 1864-1933

    ‘Bloemenvaas’. Olieverf op paneel, getekend.

    ‘Flower vase’. Oil on panel, signed.
    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #172
    Jacques Delvaux

    Dim. 45/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #299
    Jan Baptist Coomans
    Period: 1903-1984

    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #447

    Een set van 3 Chinees porseleinen borden met een blauw op wit decor van een tuintje met pagode. Qianlong decor. Schilfer en haarlijn.

    A set of 3 Chinese porcelain plates with a blue on white decoration of a garden with pagoda. Qianlong design. Flake and hairline cracks.
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #308

    Een scheerkom van Imari porselein. Kleine herstelling aan de rand.

    A shaving bowl made of Imari porcelain. Small repair on the edge.
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #345

    Een Chinees porseleinen kop en schoteltje, blauw op wit decor, onderaan het bordje gemerkt ‘Chenghua Nian Zhi’, Kangxi revival, circa 1900.

    A Chinese porcelain cup and saucer, blue on white decoration, marked 'Chenghua Nian Zhi' on the bottom of the saucer, Kangxi revival, circa 1900.
    Dim. Ø 12.5 cm (bordje)
    Estimate: € 30 / 50
  • #533

    Groot sierbord van Imari porselein.

    Large decorative plate of Imari porcelain.
    Dim. Ø 38
    Estimate: € 40 / 60
  • #104
    Period: 19e eeuw

    'Agnès Maignien-Vasseur'. 19th-century portrait, oil on canvas. Not signed.
    Dim. 25/20 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #444
    Jan De Graef

    "Forest landscape". Oil on canvas. Signed. Minor repairs.
    Dim. 92 x 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #346

    Zeer grote Indische bruidskoffer op wielen. Bekleed met beschilderd metaal en versierd met koperen rosetten en banden.

    Very large Indian bridal chest on wheels. Covered with painted metal and decorated with copper rosettes and bands.
    Dim. H 104, B 137, D 75 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #459

    Een set van 4 Chinees porseleinen borden met een blauw op wit decor van flora en pagodes. Qianlong decor. Schilfers en haarlijn.

    A set of 4 Chinese porcelain plates with blue and white flora and pagoda decoration. Qianlong design. Chips and hairline cracks.
    Dim. Ø23.5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #29

    “Het jonge paar”. Ingekleurde Perzische prent. Gesigneerd.

    "The young couple". Hand-colored Persian print. Signed.
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #462

    Een paar Imari borden in Chinees porselein met bloemenvazen in het decor. Haarlijntje.

    A pair of Imari plates in Chinese porcelain with floral vases in the decoration. Hairline.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #474

    Dekselvaas van Chinees porselein, Canton stijl. Gedecoreerd met vogels en vlinders.

    Covered vase of Chinese porcelain, Canton style. Decorated with birds and butterflies.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #492

    Een T.V.-kast versierd met Chinese lak. Waterplanten op rood en gouden fond.

    A TV cabinet decorated with Chinese lacquer. Water plants on a red and golden background.
    Dim. 141 x 104 x 51 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #263

    Een set van 3 Chinees porseleinen borden met een blauw op wit decor van een tuintje. Qianlong decor.

    A set of 3 Chinese porcelain plates with blue on white decoration of a garden. Qianlong design.
    Dim. Ø 23.5 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #438

    Een paar verzilverde, halfhoge kandelaars.

    A pair of silver-plated, half-height candlesticks.
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #408

    Een paar kraagvazen van blauw en wit geglazuurd Chinees aardewerk. Niet gemerkt.

    A pair of collar vases made of blue and white glazed Chinese pottery. Not marked.
    Dim. Hoogte 25, Ø 11 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #50

    Een 18 kt wit en-geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct.

    An 18 kt white and yellow gold necklace with a pendant set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.17 ct in total.
    Dim. 2,80 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #477
    Elldee

    Een verzilverd metalen bestek, bestaande uit 12 grote lepels, vorken en messen, 12 kleinere lepels, vorken en messen, 12 dessertlepels, -vorken en -messen. 12 koffie, mokka- en ijslepels. 12 gebak-, oester-en visvorken. 12 vismessen en 12 kreeftenhaken. 16 stuks serveerbestek, zoals pollepel, sauslepel, vleesvorken enz. 184 delig.

    A silver-plated cutlery set, consisting of 12 large spoons, forks, and knives, 12 smaller spoons, forks, and knives, 12 dessert spoons, forks, and knives. 12 coffee, mocha, and ice spoons. 12 cake, oyster, and fish forks. 12 fish knives and 12 lobster picks. 16 pieces of serving utensils, such as ladle, sauce spoon, meat forks, etc. 184 pieces.
    Estimate: € 120 / 180
  • #541

    Een tafellamp met beige xxl keramische voet.

    A table lamp with a beige extra-large ceramic base.
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #74
    Walter Vaes
    Period: 1882 - 1958

    “Poesje op de tobbe”, een ets, gesigneerd buiten de plaat Walter Vaes.

    "Kitten on the tub", an etching, signed outside the plate by Walter Vaes.
    Dim. 10 x 8.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #144
    Suzanne Bomhals
    Period: 1902-2000

    ‘De plechtige communicante’. Olie op doek, getekend.

    'The solemn communicant'. Oil on canvas, signed.
    Dim. 100/70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #377
    Willy Meysmans

    ‘Liggend vrouwelijk figuur’. Expressionistisch bronzen beeldje, onderaan gesigneerd Meysmans.

    ‘Reclining female figure’. Expressionist bronze sculpture, signed Meysmans at the bottom.
    Dim. Lengte 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #526

    Polychrome smeedijzeren hanglamp, gevormd als een bos veldbloemen.

    Polychrome wrought iron pendant lamp, designed as a forest of wildflowers.
    Dim. Hoogte 50, Ø 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #312

    Een naakt van gesatineerd kristal. Gemerkt.

    A nude in frosted crystal. Marked.
    Dim. Hoogte 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #110

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met een centrale gele diamant en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with a central yellow diamond and old-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.
    Dim. 3,75 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #277

    Een vaas in meerkleurig barbotine aardewerk, floraal organische decoratie met meerdere kleine beschadigingen.

    A vase in multi-colored barbotine earthenware, floral organic decoration with several small damages.
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 30 / 40

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00