Vijf tinnen sierschotelswaarvan een grote en twee iets kleinere wapenschotels, twee borden met middeleeuwse portretten op het plat.
Vijf t

Vijf tinnen sierschotels waarvan een grote en twee iets kleinere wapenschotels, twee borden met middeleeuwse portretten op het plat.

Five pewter decorative plates, including one large and two slightly smaller armorial plates, two plates with medieval portraits on the flat.
36
Estimate: 3040
Catalogue #36
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›

  • #157

    “Drie poesjes”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. Verheyen.

    "Three kittens," a painting, oil on canvas, signed A. Verheyen.
    Online only
    Dim. 23 x 30.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #228
    Theo Mariëns

    ‘Abstract portret in roodtinten’, acryl op doek. Getekend, 1994.

    ‘Abstract portrait in shades of red’, acrylic on canvas. Signed; Theo Mariëns, 1994.
    Online only
    Dim. 30/20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #190
    Louis Wattiez

    ‘Kosmische kunst’, gemengde techniek op paneel. Getekend; L. Wattiez.

    ‘Cosmic art’, mixed media on panel. Signed; L. Wattiez.
    Online only
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #183
    Prosper De Roover
    Period: 1899-1974

    “Boerin bij de open haard”. Fotolitho. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Peasant Woman by the Fireplace." Photolithograph. Signed outside the plate.
    Online only
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #278

    “Marie-Antoinette”, een miniatuurtje in een benen lijstje.

    "Marie Antoinette," a miniature in a bone frame.
    Online only
    Dim. 13.5 x 12 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #233
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    ’Winterlandschap met ondergaande zon’, olieverf op paneel. Getekend; L. Jordaens.

    'Winter landscape with setting sun', oil on panel. Signed; L. Jordaens.
    Online only
    Dim. 38/43 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #141

    Een Imari porseleinen vaas, gemonteerd als lamp. Messingen montuur. Medio XXste eeuw.

    An Imari porcelain vase, mounted as a lamp. Brass frame. Mid-20th century.
    Online only
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #196
    D. Denis

    “Paardenkar op een besneeuwde landweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Horse-drawn cart on a snowy country road". Oil on panel. Signed.
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #96

    Twee cloisonné vaasjes en vier geëmailleerde asbakjes met speelkaartmotief.

    Two cloisonné vases and four enameled ashtrays with playing card motif.
    Online only
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #227

    ‘Stilleven met metronoom en fruitschaal’, olieverf op schilderspaneel. Getekend; M. Straasheym, ‘52.

    'Still life with metronome and fruit bowl', oil on painter's panel. Signed; M. Straasheym, '52.
    Online only
    Dim. 33/25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #220
    G. Rossau

    ‘Weids landschap’, olieverf op doek. Getekend; Rossau.

    ‘Expansive landscape’, oil on canvas. Signed; Rossau.
    Online only
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #198

    Studie van rustende Siciliaanse landarbeiders. Potlood op papier. XIXde eeuw.

    Study of resting Sicilian farm workers. Pencil on paper. 19th century.
    Online only
    Dim. 15 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #111

    Vier stuks monochroom wit porselein, een vaasje, een kandelaar met personage, een Guanyin en een pelikaan.

    Four pieces of monochrome white porcelain, a vase, a candlestick with a figure, a Guanyin, and a pelican.
    Online only
    Estimate: € 40 / 45
  • #174

    “Winters hoevezicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Winter farm view", a painting, oil on canvas, signed.
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #213

    “Hond”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd S. Hessels en gedateerd 10-09-1931.

    "Dog," a painting, oil on canvas, signed S. Hessels and dated 10-09-1931.
    Online only
    Dim. 51 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #97

    Vijf beeldjes van porselein. Een putto met een wereldbol, een moeder met kind, een kandelaar met personage, twee paters en een monochroom groepje van twee kinderen met een kooi.

    Five porcelain figurines. A putto with a globe, a mother with child, a candelabra with a figure, two monks, and a monochrome group of two children with a cage.
    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #204
    L. Brangers

    ‘De Valse Noot’, olieverf op paneel met de voorstelling van een vioolspelende aap. Getekend L. Brangers.

    'The False Note', oil on panel depicting a violin-playing monkey. Signed L. Brangers.
    Online only
    Dim. 27/19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #158

    ‘Het Eilandje’, studie in olieverf op paneel. Niet getekend. Met een beetje schade.

    'The Little Island', study in oil on panel. Not signed. With some damage.
    Online only
    Dim. 53/60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #181

    ‘Vrachtschepen op de Schelde’, olieverf op doek. Onleesbaar getekend.

    ‘Cargo ships on the Scheldt’, oil on canvas. Illegibly signed.
    Online only
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #153

    “Sidney Shipping Co”, een houten kader met maritiem thema.

    "Sidney Shipping Co", a wooden frame with a maritime theme.
    Online only
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #176
    T. Kamurna

    ‘Portret van een krijger met strijdbijl en pluimenhoofdtooi’ acryl op doek. Getekend T. Kamurna.

    ‘Portrait of a warrior with battle-axe and feather headdress’ acrylic on canvas. Signed; T. Kamurna.
    Online only
    Dim. 49/32 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #212

    “Scheepswerf”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Shipyard", a painting, oil on canvas, signed.
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #232
    Cor Van Reken

    ‘Landschap bij stormweer’, olieverf op doek. Getekend; C. V. Reken.

    ‘Landscape in Stormy Weather’, oil on canvas. Signed; C. V. Reken.
    Online only
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #100

    Een art deco kandelaar met drie lichtpunten van hout en aluminium. Jaren dertig.

    An Art Deco candlestick with three light points made of wood and aluminum. Dating back to the thirties.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30

  • #155

    ‘Antichambre d’un medicin’, een ingekleurde 19e eeuwse litho uit de reeks; Musée Grotesque.

    'Antechamber of a Doctor', a colored 19th-century lithograph from the series; Grotesque Museum.
    Online only
    Dim. 22/27 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #60
    Lalique France

    Een set van drie glazen beeldjes, een goudfazant, een duif en een vis. Gemerkt; Lalique France. De vogels zijn tevens gemerkt; Charles.

    A set of three glass figurines, a golden pheasant, a dove, and a fish. Marked; Lalique France. The birds are also marked; Charles.
    Online only
    Dim. Hoogte 5-11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #42

    Een lot van twee Aziatische houten kistjes, versierd met florale elementen en vogels.

    A pair of two Asian wooden boxes, decorated with floral elements and birds.
    Online only
    Dim. Lengte 15 & 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #274

    A pair of two 19th-century faience plates. With plexiglass stands.
    Online only
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #332

    Een vaas van oud roze glas met decor van bloemen.

    A vase of old pink glass with flower decoration.
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #191

    Een vintage aardrijkskundige schoolkaart in houten kader. Bevat 11 recto verso kaarten.

    A vintage geographical school map in a wooden frame. Contains 11 double-sided maps.
    Online only
    Dim. 95/80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #13

    Een roodkoperen waterketel met messingen dekselknop.

    A red-copper kettle with a brass lid knob.
    Online only
    Dim. H. 31 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #132

    Een lot van twee ingekaderde reproducties naar het werk van Jan Korthals.

    A lot of two framed reproductions after the work of Jan Korthals.
    Online only
    Dim. 19/29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #74

    Een set van blauw-wit Delfts aardewerk, bestaande uit twee kraagvaasjes en een dekselvaas. Toegevoegd een grote Boch kraagvaas met Delfts decor.

    A set of blue and white Delft earthenware, consisting of two collar vases and a lidded vase. Included is a large Boch collar vase with Delft decor.
    Online only
    Dim. Hoogte 23-35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #287

    Een retro superman pop, DC comics, City Chix, 55 cm lengte.

    A retro superman doll, DC comics, City Chix, 55 cm length.
    Online only
    Dim. 55 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #354

    Een lot van drie aardewerken bierkruiken.

    A lot of three earthenware beer mugs.
    Online only
    Dim. Hoogte 12 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #151

    Een aardewerken beeld van een zingende vrouw, gemonogrammeerd PB.

    A terracotta sculpture of a singing woman, monogrammed PB.
    Online only
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 20 / 30

Online Only Varia 27 Oktober 2025

27 October 2025 22:00

Auction day: 27 October 2025 22:00