Other lots in this auction
-
#385
1 gouden munt van 500 Gourdes “Olympiade Montreal”. Au 900/1000. Haïti, 1974. In etui met certificaat.
1 pièce d'or de 500 Gourdes Olympiade de Montréal . Au 900/1000. Haïti, 1974. En étui avec certificat.No longer availableDim. 6,5 gEstimate: € 220/260 -
#154Daniël Goergen
“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2018.
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2018.No longer availableDim. 55 x 73 cmEstimate: € 30/40 -
#632
Handverwarmer van gegraveerd en geajoureerd geel koper. Onderstel op drie pootjes, bolle houtskoolhouder. Deels XVIIIde eeuw.
Chauffe-mains en cuivre jaune gravé et ajouré. Socle sur trois pieds, récipient à charbon convexe. Partie XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 100/120 -
#63Val St. Lambert
Een vaas van geslepen, rood gedubbeld kristal. gemerkt. Kleine randschilfer bovenaan.
Un vase en cristal doublé rouge taillé. Marqué. Petit éclat sur le dessus.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/160 -
#148Ferraro
Een porseleinen vaas met blauw op zwart decor van zink, kobalt en titanium. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1975.
Un vase en porcelaine à décor bleu sur noir de zinc, cobalt et titane. Signé en bas et daté 1975.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150/200 -
#34E. Segers
“Landschap met knotwilgen”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.
“Paysage aux saules”. Eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 10 x 17 cmEstimate: € 15/25 -
#629
“Kosmische man”. Een antropomorfe voorstelling van het Jaïnistische universum, verdeeld in drie delen: het paradijs, de aarde en de hel. Gouache op linnen.
“Homme cosmique”. Représentation anthropomorphe de l’univers jaïniste, partagé en trois parties, le paradis, la terre et l’enfer. Gouache sur toile.No longer availableDim. 70 x 45 cmEstimate: € 40/60 -
#32
“Winters rivierlandschap met knotwilgen”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
Paysage fluvial d'hiver avec saules têtards . Huile sur toile. Signé indistinctement.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 35/40 -
#400
1 gouden armband met vijf diverse munten versierd (Albert I, Victoria, Wilhelmina, Victor-Emmanuel, Liberty).
1 bracelet en or orné de cinq pièces différentes (Albert Ier, Victoria, Wilhelmina, Victor-Emmanuel, Liberty).No longer availableDim. 105,30 gEstimate: € 3200/3500 -
#419Suzanne ThienpontPeriod: 1905 - 2003
“Compositie 7B”. Gemengde techniek met zand op papier. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1962.
Composition 7B . Technique mixte avec sable sur papier. Signé et daté 1962 au dos.No longer availableDim. 45 x 37 cmEstimate: € 75/100 -
#157
Een driedelig klokstel van koper en porselein met een blauw decor van korenbloemen. Begin XXste eeuw. Met sleutels en slinger.
Une garniture de cheminée trois pièces en cuivre et porcelaine à décor bleu de bleuets. Début du XXe siècle. Avec clés et balancier.No longer availableDim. H. 64 & 55 cmEstimate: € 200/250 -
#425
Een gouden 10 Franse Franc. Napoléon III. Paris 1864. 900 ‰.
Une pièce en or de 10 francs français. Napoléon III. Paris 1864. 900 ‰.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 150/250