Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vijf XVIIIe eeuwse boeken in lederen band:- “Recueil contenant les edits et reglemens faits pour le Païs de Liège & Comté de Looz, ...” Vier delen. Luik, 1750.- “Histoire de la Jurisprudence Romaine”. Ed. Pierre Gandouin. Parijs, 1750.

Vijf XVIIIe eeuwse boeken in lederen band: - “Recueil contenant les edits et reglemens faits pour le Païs de Liège & Comté de Looz, ...” Vier delen. Luik, 1750. - “Histoire de la Jurisprudence Romaine”. Ed. Pierre Gandouin. Parijs, 1750.

Cinq livres du XVIIIe siècle reliés cuir : - Recueil contenant les edits et reglemens faits pour le Païs de Liège & Comté de Looz, ” Quatre volumes, Liège, 1750. - “Histoire de la Jurisprudence Romaine”. Ed. Pierre Gandouin. Paris, 1750.
Online only
Dim. 36 x 23 cm (x4) 44 x 28 cm (x1)
SKU: 2806210049.
Category: Boek.
Auction day: 28 June 2021 22:00
Catalogue #49
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #48

    “La Belgique Illustrée”. Drie delen. Ed. Bruylant - Christophe & Co. Brussel.

    La Belgique Illustrée. Trois parties. Ed. Bruylant - Christophe & Co. Bruxelles.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #159

    “La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.

    La Bible . Edition française, vol. 6, 7, 8 & 9. Paris, 1890.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #296

    “Le Panorama de la Guerre 1939 - 1945”. Ed. Jules Tallandier. In vier delen.

    Le Panorama de la Guerre 1939 - 1945 . Ed. Jules Tallandier. En quatre volumes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #45

    “La Belgique et la Guerre”. In vier delen. Georges Rency. Ed. Henri Bertels. Brussel, 1921 - 1923.

    La Belgique et la Guerre. En quatre parties. Georges Rency. Ed. Henri Bertels. Bruxelles, 1921 - 1923.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #244
    Christ Michiels
    Period: °1939

    “Lezende dame”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Dame en lecture”. Une lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47,5 x 32,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #170

    Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.

    Un miroir en chêne de style Renaissance de Malines.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 120 / 200
  • #214

    Een reproductie naar een werk van Jozef Geirnaert.

    Une reproduction d'après une oeuvre de Jozef Geirnaert.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 110 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #37

    Een kandelaar en een olielampje van messing, beide gemonteerd als lampenvoet.

    Un candélabre et une lampe à huile en laiton, tout deux en pieds de lampes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 & 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #281

    Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp. Beschadigingen aan de sierlijstjes.

    Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 77 x 95 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #77
    GDV, Bruère

    Een porseleinen vijzel met stamper.

    Un mortier et un pilon en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #128

    Een Chinees porseleinen gemberpot. (deksel manco).

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine (couvercle manque).
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #15
    Boch for Royal Sphinx

    Een aardewerken sierschotel met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un plat en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 30,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #3

    Een koro van meerkleurig Chinees porselein met een Fo-hond op het deksel.

    Un koro en porcelaine de Chine multicolore avec un chien Fo sur le couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 & 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #9

    “Ruiter te paard”. Een groepje van Staffordshire aardwerk.

    Cavalier à cheval. Un groupe de poterie du Staffordshire.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #278

    Vijf kruidenpotjes van meerkleurig Duits steengoed.

    Cinq pots à épices en grès allemand multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #93
    Petrus Valckx
    Period: 1920-1996

    “Paardenhoofdstel”. Geaquarelleerde litho. Gesigneerd, E.C. en genummerd A/L.

    ”Harnachement de tête de cheval”. Une lithographie aquarellée. Signée E.C. et numérotée A/L.
    No longer available
    Online only
    Dim. 54 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2021

Op Maandag 28 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday June 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 June 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More