Vijftien verschillende zilveren ringen, sommige bezet met fantasiestenen en twee met parelmoer.

Fifteen different silver rings, some set with fantasy stones and two with mother of pearl.
Dim. 35,55 g
SKU: 2502250290.
Auction day: 25 February 2025 19:00
Catalogue #290
Estimate: € 50 / 80

  • #404
    Pierre Diner
    Period: 1832 - 2015

    "Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner.
    Dim. 125 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #506

    Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

    A modernist table in black lacquered steel and wood.
    Dim. 74 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #122
    M. Van den Bergh

    “Havenzicht met zeilboten.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Gedateerd 1924.

    "Harbor view with sailboats." Oil on panel. Signed. Dated 1924.
    Dim. 36 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #284
    Guillaume Liat

    “Vita et Mors”, een lithografie gesigneerd buiten de plaat ‘Guillaume Liat’ en genummerd 12. Aanleiding tot Winnend kleurenontwerp in een wedstrijd uitgeschreven n.a.v. Antwerpen Culturele Hoofdstad 1993.

    "Vita et Mors", a lithograph signed outside the plate 'Guillaume Liat' and numbered 122/300.
    Dim. 49.5 x 49.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #252

    “Bosgezichten met vrouw”. 2 schilderijen, olieverf op paneel.

    "Forest scenes with woman". 2 paintings, oil on panel.
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #193

    Een lot van 8 + 1 penningen in brons waarvan 4 gerelateerd aan Antwerpen en 4 aan Brussel waaronder 1 van Expo 58 in zijn originele doosje. Toegevoegd een metalen plaatje van de Hillman Rally, 1954 te Antwerpen.

    A lot of 8 + 1 bronze tokens, 4 related to Antwerp and 4 to Brussels, including 1 from Expo 58 in its original box. Also included is a metal plate from the Hillman Rally, 1954 in Antwerp.
    Dim. Ø 8 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #313
    Von Schieholz

    Prachtig geornamenteerde porseleinen kandelaar met twee spelende puttis en florale decoratie. Eerste helft 20ste eeuw, gefabriceerd door Von Schieholz, Dresden. De paarse bloem op een van de armen is gelijmd en mist een stukje. Verder minieme schilferschade aan enkele blaadjes en bloemen.

    Beautifully ornamented porcelain candlestick with two playing putti and floral decoration. First half of the 20th century, manufactured by Von Schieholz, Dresden. The purple flower on one of the arms is glued and missing a small piece. Minor fleabite damage to some leaves and flowers.
    Dim. hoogte 53 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #16

    Een massief houten krantenhouder met 2 laden.

    A solid wood newspaper holder with 2 drawers.
    Dim. 53 x 48 x 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #54
    Francis Cristaux
    Period: 1956 - ....

    “Strandzichten”, een lot van 2 schilderijtjes, olieverf op paneel, gesigneerd F. Cristaux.

    "Seascapes", a lot of 2 small paintings, oil on panel, signed F. Cristaux.
    Dim. 19 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #23
    Arnold - Rivarossi - Atlas

    Arnold, N spoor locomotief 5073 x 2 waarvan één zonder doos en 4 wagons waarvan 1 Rivarossi 9338 Hopper car en 3 x Atlas 3402 40’ box car.

    Arnold, N scale locomotive 5073 x 2, one without box, and 4 wagons including 1 Rivarossi 9338 Hopper car and 3 x Atlas 3402 40’ box car.
    Dim. l 9 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #282
    Floris Jespers

    “Landschap”. Aquarel. Draagt een handtekening.

    "Landscape". Watercolor. Bears a signature.
    Dim. 20.5 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #127

    Een lot van 4 precolumbiaanse Taino beeldjes in gehurkte houding, van diverse steensoorten.

    A lot of 4 pre-Columbian Taino figures in a squatting position, made from various types of stone.
    Dim. 20 & ... & 13 cm
    Estimate: € 200 / 300

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00