Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Micheline Dumont

“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

“Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 80 x 100 cm
SKU: 0803160705.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 9 March 2016 19:00
Catalogue #705
Estimate: € 120 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #819
    Gaby Landuyt
    Period: °1928

    “Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #769
    Theo De Cooremeter

    “Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 64 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #630

    “Aanbidding van de H. Hiëronymus voor een schrijn met Maria, Jezus en Johannes de Doper door een broeder. Naar de XVIe eeuw.

    “L’Adoration de Saint Jérôme devant un écrin avec la Vierge à L’Enfant et Jean-Baptiste”. D’après le XVIe siècle.
    No longer available
    Dim. 73 x 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #762
    Alfred T. Bastien
    Period: 1873 - 1955

    “De bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.

    “Le chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé. Début de XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 37 x 53 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #602
    Utagawa “Toyokuni” Kunisada
    Period: 1786-1865

    Drie personages uit het kabukitheater. Drie ingekleurde houtsneden, omstreeks 1854.

    Trois personnages du théâtre Kabuki. Trois gravures sur bois colorées. Vers 1854.
    No longer available
    Dim. 3 x 34 x 24,5 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #789
    J. Deman

    “Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #229
    An Van Lierde

    “Landschap met boomgaard en boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage avec un verger et une ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #799
    Isidore Warnie

    “Veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 84 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #169
    Adrien-Joseph Heymans
    Period: 1839-1921

    “Personage in het woud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Personnage dans le bois”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 25 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #704
    Jozef Tilleux
    Period: Antwerpen 1896 - 1978

    “Gezin Van den Abbele”. (Laatste Belgische ambassadeur te Congo) Drie portretten op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    “Famille Van den Abbele (dernier ambassadeur belge au Congo). Trois portraits sur toile. Signées et datées 1941.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #269
    Hans Kitslaar

    “Meisje in de tuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Fillette dans le jardin”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #126
    Gustave Helinck
    Period: 1884-1954

    “Marine” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Marine”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 x 130 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #802
    Frans Bossaerts
    Period: 1879-1960

    “Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.

    “Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Huile sur toile. Signée et datée 1940.
    No longer available
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #794
    Jos Stockbroeckx

    “Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de bruyère”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #202
    Ferdinand Deprins
    Period: 1859-1908

    “Schapenhoedster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “La bergère”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #779

    “Aan de paardenrenbaan”. Paneel. Apocrief gesigneerd. Naar het impressionisme.

    “A l’hippodrome”. Panneau. Signature apocryphe. D’après l’impressionnisme.
    No longer available
    Dim. 24 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 110
  • #432

    “Alna”. Een plaquette van gepolychromeerd hout met een dwarsdoorsnede van een schip.

    “Alna”. Plaquette en bois polychrome représentant une section de navire.
    No longer available
    Dim. 25 x 115 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #732
    G. Wagener

    “Stilleven met bloemen en citroenen”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    “Nature morte aux fleurs et citrons”. Huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #719
    G. Wagener

    “Zeilboot”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    “Voilier”. Huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #394
    De Backer

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs’. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #759
    Ch. Vermaillen (?)

    “Stilleven met brood en koffiepot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte au pain et à la cafetière. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #365
    Rob. Lombaerts

    “Zicht op Boom en de Rupel”. Olieverf doek. Gesigneerd.

    “Vue de Boom et du Rupel”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 68 x 106 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #764
    L. Van Vosselen

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #709

    “Visser op het strand”; “Schip op het droge”; “vissersboten op het strand” & “Zeilboten”. Resp. tweemaal olieverf op doek, op paneel en een aquarel op papier.

    “Pêcheur sur la plage”, “Bateau amarré”. “Bateaux de pêche sur la plage” et “Voiliers”. Respectivement deux huiles sur toile, une huile sur panneau et une aquarelle sur papier.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #636

    Een Afrikaans beeld van gesculpteerd hout. Mumuye-stam, Nigeria.

    Sculpture africaine en bois. Mumuye, Nigeria.
    No longer available
    Dim. H 124 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #579
    Katsushika Hokusai
    Period: 1760-1849

    “Koppel met een tamme aap”. Ronde surimono, ingekleurd.

    “Couple au singe apprivoisé”. Surimono rond. Coloré.
    No longer available
    Dim. Ø 14,5 cm
    Estimate: € 380 / 450
  • #807

    Een vruchtbaarheidsbeeldje van gebeeldhouwd hout. Ashante, Ghana.

    Statuette de fertilité en bois sculpté. Ashante, Ghana.
    No longer available
    Dim. H. 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #197
    Mathurin Moreau

    “Herderin”. Beeld van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.

    “La bergère”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.
    No longer available
    Dim. H 38,5 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #345

    Een sobere tweedeurskast van zwartgepatineerd hout met onderaan twee grote en twee kleine laden.

    Armoire sobre à deux portes en bois à patine noire. Le dessous à deux grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #596

    Een Hollandse vitrine van gefineerd hout in barokke stijl met onderaan een gebombeerde en een concave lade.

    Vitrine hollandaise en bois de placage de style baroque. Le bas à un tiroir bombé et un tiroir concave.
    No longer available
    Dim. h: 205 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #593

    Een paar vazen van Arita-porselein met personages in het decor.

    Paire de vases en porcelaine d’Arita à décor de personnages.
    No longer available
    Dim. H 34 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #495
    Yves Rocher pour homme

    “Aztek”. Een vaporisator eau de toilette van 100 ml. We voegen er een grote sjaal aan toe.

    “Aztek”. Vaporisateur d’eau de toilette de 100 ml. Nous ajoutons un grand châle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #127

    Een paar siervazen in barokke stijl met een handgeschilderd bloemendecor in twee cartouches op oranje fond en versierd met ramskoppen. Eén deksel beschadigd.

    Paire de vases couverts de style baroque à décor de fleurs peintes à la main dans deux cartouches sur pond orange. Anses en forme de têtes de bélier. Un couvercle réparé.
    No longer available
    Dim. H 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #642

    Een paar Japanse houtsneden. Gesigneerd.

    Paire de gravures sur bois japonaises. Signées.
    No longer available
    Dim. 36 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #742

    Twee pastels met zichten op de Antwerpse haven. Gesigneerd Deligière (?). Begin XXste eeuw.

    Deux pastels aux vues du port d’Anvers. Signés Deligière (?). Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 27 x 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #620

    Lot van drie poppen. Hoofdjes van papier-maché. Eén werk van Muller & Staburger (Sonneberg), gemerkt MS, halfopen mondje met vier tandjes en bruine slaapogen, de twee andere werk van Schoenau & Hoffmeister, merk met vijfhoekige ster PB en SH/170-7, met halfopen mond met twee tandjes, de éne met bruine, de andere met blauwe slaapogen.

    Lot de trois poupées. Têtes en papier mâché. Une par Muller & Staburger (Sonneberg), avec marque MS, tête mi-ouverte et quatre dents, yeux dormeurs bruns, les deux autres par Schoenau & Hoffmeister, marque à l’étoile à cinq pointes, PB et SH/170-7, bouche mi-ouverte et deux dents, l’une avec yeux dormeurs bruns, l’autre bleus.
    No longer available
    Dim. H. 75 en 78 cm
    Estimate: € 100 / 140
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More