Similar lots by type
-
#25
Een lot van negen lithografieën met rozen naar P. J. Redoute.
Un lot de neuf lithographies aux roses d'après P. J. Redoute.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 150/180 -
#87
Een deels vergulde houtsnede met Boeddhistische voorstelling.
Une gravure sur bois en partie dorée avec une scène bouddhiste.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 28 x 23 cmEstimate: € 40/50 -
#166
“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
“Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 55 x 36,5 cmEstimate: € 20/30 -
#85
Twee etsen:- “Werf”. Gesigneerd buiten de plaat.- “’t Steen te Antwerpen”. Gesigneerd Van Peteghem en genummerd 16/350 buiten de plaat.
Deux eaux-fortes : - Werf. Signé à l'extérieur de la plaque. - 't Steen à Anvers. Signé Van Peteghem et numéroté 16/350 à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 24 x 29 & 31 x 40 cmEstimate: € 20/40 -
#83Piet VerhaertPeriod: 1852 - 1908
“Herinnering aan Zeeland”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.
Mémoire de Zélande. Une eau-forte. Signée à l'intérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 23,5 x 32 cmEstimate: € 30/40 -
#95
‘Leielandschap”. Een zeefdruk naar een werk van Saverys. Getekend in de plaat.
“Paysage au bord de la Lys”. Une sérigraphie d'après une oeuvre de Saverys. Signée dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 41,5 cmEstimate: € 25/40 -
#173
“Moeder en kind”. Een reproductie naar een werk van G. Tarantino.
Mère et enfant. Une reproduction d'après une oeuvre de G. Tarantino.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 49 cmEstimate: € 10/20 -
#90
“Abstract”. Een reproductie naar een werk van Marc André.
Abstrait. Une reproduction d'après une oeuvre de Marc André.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 38 cmEstimate: € 35/45 -
#103
“Stilleven met bloemen en vazen”. Een kleine reproductie achter glas.
Nature morte aux fleurs et aux vases. Une petite reproduction sous verre.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 11 cmEstimate: € 15/20 -
#211Roeland Gyssels
“Toegang tot een kerkhof”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 69/250 buiten de plaat.
Entrée d'un cimetière. Une eau-forte. Signée et numérotée 69/250 à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 34 cmEstimate: € 20/30 -
#186Frans CroesPeriod: °1936
“Red de otter”. Een offsetdruk. Gesigneerd, gedateerd 1987 en genummerd 57/200 buiten de plaat.
Sauvez la loutre. Une impression offset. Signée, datée 1987 et numérotée 57/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 61 x 44,5 cmEstimate: € 30/40 -
#5
“De diamantklover”. Een oude gravure.
The Diamond Cleaver . Une gravure ancienne.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 21 x 17,5 cmEstimate: € 20/30 -
#100
“De voorzichtigheid”. Een reproductie naar een werk van Pieter Bruegel de Oude.
La Caution. Une reproduction d'après une œuvre de Pieter Bruegel l'Ancien.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 22 x 30 cmEstimate: € 15/25 -
#64
“Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.
“Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#236Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996
“Stilleven”. Een met de hand geaquarelleerde litho. Gesigneerd en genummerd 76/99 buiten de plaat.
Nature morte. Lithographie aquarellée à la main. Signée et numérotée 76/99 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. 35 x 53 cmEstimate: € 15/25 -
#78
“De koperslager”. Een prent in laagjes naar Anton Pieck.
Le chaudronnier. Une impression en couches d'après Anton Pieck.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 25 x 16 cmEstimate: € 20/25 -
#81Jean Bouvery
“Rue Gericault, Rouen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Rue Gericault, Rouen”. Eau-forte.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 39,65 x 26,5 cmEstimate: € 30/50 -
#285Herman SelleslagsPeriod: °1938
“Nice 1975”. Een ingelijste zwart-witfoto. Gesigneerd en genummerd 01/09.
Nice 1975. Une photo encadrée en noir et blanc. Signée et numérotée 01/09.No longer availableOnline onlyActive bid: 115.00 €Dim. 68 x 48 cmEstimate: € 300/400 -
#114
Een paar reproducties naar tekeningen van M.I. Hummel.
Quelques reproductions d'après des dessins de M.I. Hummel.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20 & 28 x 18 cmEstimate: € 20/25 -
#262
“Schaapskudde”. Een XIXe eeuwse gravure naar Eugène Verboeckhoven.
“Troupeau de moutons”. Gravure du XIXe siècle d’après Eugène Verboeckhoven.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 32 x 43 cmEstimate: € 30/50 -
#208
Een paar reproducties met zichten op Mechelen.
Une paire de reproductions avec des vues de Malines.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 20/25 -
#288Salvador Dali
“The oecumenical council”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 10/300 buiten de plaat.
Le concile œcuménique. Une lithographie. Signée et numérotée 10/300 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 72.00 €Dim. 55 x 47 cm (plaat) 94 x 81 cmEstimate: € 200/240 -
#112
Een paar 3D-prenten naar ontwerpen van M.I.Hummel. Ed. Apro International, Nederland.
Quelques impressions 3D d'après les dessins de M.I.Hummel. Ed. Apro International, Pays-Bas.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 11 cmEstimate: € 25/30 -
#108
Drie kleine decoratieve reproducties voor stierengevechten.
Trois petites reproductions décoratives pour corridas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 25 x 15 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#224
Een geglazuurd aardewerken Madonna met kind.
Une Vierge à l'Enfant en faïence émaillée.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. l: 40 cmEstimate: € 20/30 -
#19
“Albert Roi - Louvain - Reims 1914”. Een ingekaderd naaldwerkje. Glas gebroken.
Albert Roi - Louvain - Reims 1914. Un ouvrage encadré. Verre brisé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 32 x 20 cmEstimate: € 30/40 -
#279De Herdt
“Boerenmeisje met kippen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letstels.
Fille de ferme avec des poulets. Huile sur toile. Signé. Dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 48 x 65 cmEstimate: € 25/35 -
#242
Een comtoiseklok met gedreven messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel en gewichten.
Pendule comtoise avec balencier en laiton ciselé et décoration autour du cadran. Avec clé et poids.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 143 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#287Rony Van de Vijver
“Compositie”. Olieverf op drie doeken.
Composition . Huile sur trois toiles.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 105 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#82
“Meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Lac”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Estimate: € 50/80 -
#118
“Stadszichten”. Een ets en een houtskooltekening, gesigneerd en gedateerd Roymans 1936.
“Vues de ville”. Une eau-forte et un dessin au fusain, signés et datés Roymans 1936.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 30 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#163
“Schaapherder in een romantisch rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Modern atelierwerk.
“Berger dans un paysage rupestre romantique”. Huile sur panneau. Travail récent.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 160/200 -
#142F. Schmidt
“Portret van een oude zigeunerin”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Portrait d’une vieille gitane”. Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 24 x 20 cmEstimate: € 50/80 -
#24
Een lot aardewerk, bestaande uit een schenkkan van Gouds plateel (kleine randschilfer), een vaasje van steengoed van Guérin en een majolica tegeltje.
Un lot de poterie, composé d'une cruche de poterie Gouda (petit éclat au bord), d'un vase en grès de Guérin et d'un carreau de faïence.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/25 -
#292Kunimaro
“Geisha”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.
Geisha . Une gravure sur bois japonaise. Signé. Fin du XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 33 x 22 cmEstimate: € 120/200 -
#68J. Dekoster
“Binnenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘59.
“Cour intérieure”. Huile sur toile. Signée et datée 1959.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. 27 x 34 cmEstimate: € 40/80