#257T. Walker & SonEen antieke messingen taffrail log spinner. Gemerkt “T. Walker & Son, Birmingham England”.
An antique brass taffrail log spinner. Marked "T. Walker & Son, Birmingham England".No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#535Märklin HOMärklin HO, set 29805, bestaande uit een electrische locomotief met 5 goederenwagons, een deel van de sporen sporen en de transformator ontbreken. Als nieuw in zijn originele doos.
Märklin HO, set 29805, consisting of an electric locomotive with 5 freight cars, missing a part of the track and transformer. Like new in its original box.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#546Maslahan, handgeknoopt Iraans tapijt.
Maslahan, hand-knotted Iranian carpet.No longer availableDim. 192/124 cmEstimate: € 150 / 300 -
#576Karajeh, handgeknoopt Iraans tapijt.
#355Koninklyk Gouda"Chrysanthème". Een meerkleurig porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt en genummerd #2694.
#399“Boszicht in de herfst.” Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Santa’ Gedateerd 1928.
#513Een groot lot parfumstalen, van Chanel tot Nina Ricci, Lancetti tot Hermès.
A large lot of perfume samples, from Chanel to Nina Ricci, Lancetti to Hermès.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#109Jef De PauwPeriod: 1888 - 1930“Herfstdreef met boerenkar”, een schilderij, olieverf op doek gemaroufleerd op paneel, gesigneerd De Pauw.
"Autumn lane with farmer's cart," a painting, oil on canvas marouflaged on panel, signed by De Pauw.No longer availableDim. 109 x 139 cmEstimate: € 300 / 500 -
#525Märklin HOMärklin HO. Een lot van 3 sets wagons, 4793, 48451 en 47896. Als nieuw in hun originele dozen.
Märklin HO. A lot of 3 sets of carriages, 4793, 48451, and 47896. As new in their original boxes.No longer availableEstimate: € 60 / 80