Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Visser op het strand”; “Schip op het droge”; “vissersboten op het strand” & “Zeilboten”. Resp. tweemaal olieverf op doek, op paneel en een aquarel op papier.

“Visser op het strand”; “Schip op het droge”; “vissersboten op het strand” & “Zeilboten”. Resp. tweemaal olieverf op doek, op paneel en een aquarel op papier.

“Pêcheur sur la plage”, “Bateau amarré”. “Bateaux de pêche sur la plage” et “Voiliers”. Respectivement deux huiles sur toile, une huile sur panneau et une aquarelle sur papier.
SKU: 0803160709.
Categories: Aquarel, doek, Paneel, Papier, Schilderij.
Auction day: 9 March 2016 19:00
Catalogue #709
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #762
    Alfred T. Bastien
    Period: 1873 - 1955

    “De bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.

    “Le chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé. Début de XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 37 x 53 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #229
    An Van Lierde

    “Landschap met boomgaard en boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage avec un verger et une ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #630

    “Aanbidding van de H. Hiëronymus voor een schrijn met Maria, Jezus en Johannes de Doper door een broeder. Naar de XVIe eeuw.

    “L’Adoration de Saint Jérôme devant un écrin avec la Vierge à L’Enfant et Jean-Baptiste”. D’après le XVIe siècle.
    No longer available
    Dim. 73 x 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #126
    Gustave Helinck
    Period: 1884-1954

    “Marine” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Marine”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 x 130 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #602
    Utagawa “Toyokuni” Kunisada
    Period: 1786-1865

    Drie personages uit het kabukitheater. Drie ingekleurde houtsneden, omstreeks 1854.

    Trois personnages du théâtre Kabuki. Trois gravures sur bois colorées. Vers 1854.
    No longer available
    Dim. 3 x 34 x 24,5 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #704
    Jozef Tilleux
    Period: Antwerpen 1896 - 1978

    “Gezin Van den Abbele”. (Laatste Belgische ambassadeur te Congo) Drie portretten op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    “Famille Van den Abbele (dernier ambassadeur belge au Congo). Trois portraits sur toile. Signées et datées 1941.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #819
    Gaby Landuyt
    Period: °1928

    “Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #789
    J. Deman

    “Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #779

    “Aan de paardenrenbaan”. Paneel. Apocrief gesigneerd. Naar het impressionisme.

    “A l’hippodrome”. Panneau. Signature apocryphe. D’après l’impressionnisme.
    No longer available
    Dim. 24 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 110
  • #802
    Frans Bossaerts
    Period: 1879-1960

    “Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.

    “Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Huile sur toile. Signée et datée 1940.
    No longer available
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #592

    Een pagina uit “Boeck vanden leven ons Heeren Jesu Christi”, geschreven door Ludolphus de Saxiona en uitgegeven te Antwerpen bij Gerard Leeuw. 1487 dus een zg. incunabel. Bovenaan versierd met een houtsnede.

    Page du ““Boeck vanden leven ons Heeren Jesu Christi”, écrit par Ludolphus de Saxiona et édité à Anvers chez Gerard Leeuw. 1487 ou un incunable. Le dessus décoré d’une gravure sur bois.
    No longer available
    Dim. 26 x 17,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #732
    G. Wagener

    “Stilleven met bloemen en citroenen”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    “Nature morte aux fleurs et citrons”. Huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #794
    Jos Stockbroeckx

    “Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de bruyère”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #769
    Theo De Cooremeter

    “Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 64 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #365
    Rob. Lombaerts

    “Zicht op Boom en de Rupel”. Olieverf doek. Gesigneerd.

    “Vue de Boom et du Rupel”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 68 x 106 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #759
    Ch. Vermaillen (?)

    “Stilleven met brood en koffiepot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte au pain et à la cafetière. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #202
    Ferdinand Deprins
    Period: 1859-1908

    “Schapenhoedster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “La bergère”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #269
    Hans Kitslaar

    “Meisje in de tuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Fillette dans le jardin”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #169
    Adrien-Joseph Heymans
    Period: 1839-1921

    “Personage in het woud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Personnage dans le bois”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 25 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #594

    “Personage”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘C.A. Appel’.

    “Personnage”. Technique mixte sur papier. Porte une signature: C.A. Appel.
    No longer available
    Dim. 45 x 31 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #719
    G. Wagener

    “Zeilboot”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    “Voilier”. Huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #705
    Micheline Dumont

    “Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #799
    Isidore Warnie

    “Veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 84 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #764
    L. Van Vosselen

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #539

    “De ontmoeting”. Een Chinese aquarel op rijstpapier.

    “La rencontre”. Aquarelle chinoise sur papier de riz.
    No longer available
    Dim. 107 x 28 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #522
    Theo De Cooremeter

    “Figuren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Figures”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 65 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #92
    Georges Latinis
    Period: 1885 - 1963

    “De laatste stralen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Derniers rayons”. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 62 x 86 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #618
    Alphonse Hanne

    Vissersfamilie. Beeld van polychroom terracotta. Gesigneerd en genummerd.

    Famille de pêcheurs. Sculpture en terre cuite polychrome. Signée et numérotée.
    No longer available
    Dim. H. 67 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #784
    E. Dejans

    “Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.

    “Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1909.
    No longer available
    Dim. 47 x 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #756

    Een rustbed van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met oranje bekleding en drie kussens.

    Lit de repos en bois à patine blanche de style Louis XVI. Recouvert de tissu orange et avec trois coussins.
    No longer available
    Dim. l: 210 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #792
    Granni Palazzoli & Franco Sita

    “Castello’. Een rondboog met een afbeelding van een XVIIIe eeuws kasteel. Olieverf op doek.

    “Castello”. Huile sur toile. Représentant un château du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 85 x 135 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #633

    Twee okimono’s van een man en een vrouw van massief geëtst ivoor. Onderaan gemerkt met rode zegel.

    Deux okimonos d’un homme et d’une femme en ivoire massif gravé. Marque en rouge sous les bases.
    No longer available
    Dim. H 10 cm
    Estimate: € 420 / 440
  • #210

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting.

    Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 16,85 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #481
    Nao

    “Ballerina” en “Meisje in nachthemd”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    “Ballerine” et “Fille en chemise de nuit”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous les bases.
    No longer available
    Dim. H 30 en 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #640

    Lot van vijf poppen. 1 gemerkt Nippon 7601, porseleinen hoofd, open mond, slaapogen. 1 gemerkt Unica Belgium, papier-maché, slaapogen. 1 gemerkt Cares, papier-maché, slaapogen. 2 zonder merk, papier-maché, slaapogen.

    Lot de cinq poupées. Une marquée Nippon 7601, tête en porcelaine, bouche ouverte, yeux dormeurs, une marquée Unica Belgium, papier mâché, yeux dormeurs, 1 marquée Cares, papier mâché, yeux dormeurs, 2 sans marque, papier mâché, yeux dormeurs.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #148

    Een paar aardewerken tabakspotten zonder deksels.

    Paire de pots à tabac en faïence. Sans couvercles.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More