Similar lots by type
-
#275Rika Loyens
“Vrouwenportretten”. Drie aquarelstudies op papier. Gesigneerd 1994, 1995 & 1996.
”Portraits de femmes”. Trois études aquarelles sur papier. Signé 1994, 1995 et 1996.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 34 cmEstimate: € 30/50 -
#183Karel Van Nuffel
“Beeld van den H. Mathieu”. Potlood op papier. Achteraan opgedragen aan Baron Opsomer. Gesigneerd en gedateerd 4 januari 1944.
“Sculpture du Saint Mathieu”. Crayon sur papier. Dédié au Baron Opsomer au verso. Signé et daté 4 janvier 1944.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 16,5 x 12 cmEstimate: € 20/30 -
#101Victor SmetPeriod: °Antwerpen, 1930
Een lot van vier aquarellen met schepen. Allen gesigneerd.
Un lot de quatre aquarelles avec des bateaux. Tous signés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 24 x 33 cmEstimate: € 60/80 -
#286
“Personages bij een ruïne in een romantisch landschap”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
”Personnages, ruine et paysage romantique”. Une aquarelle sur papier. Pas de signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 14 x 21 cmEstimate: € 100/120 -
#166Rik WeggePeriod: 1923 - 2009
“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. 58 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#174Vic Van Berckelaer
“Portret van een jongetje”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’un petit garçon”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 33 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#272
“Gestrand zeilschip”. Een grisailletekening op papier. Zonder signatuur.
”Voilier échoué”. Un dessin grisaille sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 34 cmEstimate: € 30/40 -
#173
“Rokende dame”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
“Femme fumante”. Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 24 cmEstimate: € 25/40
Other lots in this auction
-
#284Rika Loyens
“Tulp”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1986.
”Tulipe”. Pastel sur papier. Signé et daté 1986.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 42 cmEstimate: € 60/100 -
#112
Drie glazen kandelaars met beeltenissen van Christus en Maria Heilig Hart, waarvan twee gesatineerd. Eén met barst.
Trois chandeliers en verre représentant le Christ et Marie Sacré-Cœur, dont deux sont satinés. Un avec des fissures.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 & 29 cmEstimate: € 30/50 -
#260
Een lot glazen, waarbij zes kleurloos kristallen op achthoekige voet, zeven Moezelglazen, waarvan één met gele, twee met groene en vier met roze kelk en twaalf glazen met roze kelk in diverse modellen.
Un grand nombre de verres, dont six cristaux incolores sur une base octogonale, sept verres en mousse, dont un avec du jaune, deux avec du vert et quatre avec un calice rose et douze verres avec un calice rose de différents modèles.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 12 - 15 cmEstimate: € 60/80 -
#107F. Raes
“Stilleven met klepkan en bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte avec pot couvert et fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 40 x 45 cmEstimate: € 40/60 -
#84Märklin 3003
Een stoomlocomotief met getrokken tender op schaal HO. Gebruikssporen. In werkende staat.
Une locomotive à vapeur avec un tender à l'échelle HO. Signes d'usure. En état de marche.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Estimate: € 45/55 -
#293Alex Van Cuyck
“Brug over de Nete te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pont au dessus de la Nèthe à Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x 52 cmEstimate: € 100/150 -
#98
Een glazen wijnkoeler met koord.
Un rafraîchissoir à vin en verre avec cordon.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#216
Een lot vintage eau de Cologne.
Beaucoup d'eau de Cologne vintage.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/45 -
#26
Een paar XIXe eeuwse Delftse tegels. Schade en restauratie.
Paire de carreaux de Delft du XIXème siècle. Dégâts et restauration.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 13 x 13 cmEstimate: € 25/35 -
#74
Een koperen wandklok met geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en sleutel.
Une horloge murale en cuivre avec cadran en émail. Avec pendule et clé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30/40 -
#287Ripa
“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1952.
”Vue sur Paris”. Huile sur toile. Signée et datée 1952.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 36 cmEstimate: € 50/70 -
#82Märklin 4000
Twee metalen personenwagons op schaal HO.
Deux wagons de passagers en métal à l'échelle HO.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 20/30