Similar lots by type
-
#326Paul DelarochePeriod: 1797-1856
“De pasgeborene”. Classicistisch schilderij met talrijke personages. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
”Le nouveau-né”. Une peinture classique à plusieurs personnages. Huile sur toile. Signature à droite en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 1150.00 €Dim. 84 x 101 cmEstimate: € 2000/3000 -
#258
“Zicht op Brugge”. Olieverf op board. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 25/30 -
#299Y. Dereume
“Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#199Lei Tomsin
“Boefje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Le petit escroc”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 40 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#302
“Kapel van het oude kerkhof te Soignies”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 70 x 60 cmEstimate: € 50/70 -
#305
“Zeilboten op ruwe zee”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 20 x 40 cmEstimate: € 30/50 -
#303Ute Resch
“Winterpret”. Olieverf op board. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 44 x 54 cmEstimate: € 30/50 -
#213J. Peeters
“Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.
“Nature morte aux fruits et aux faïences”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#242A. Van den Dries
“Landschap in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. 80 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#243L. Cuvelier
“Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 69 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#255I. Renier
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x 18 cmEstimate: € 10/15 -
#248Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 75 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#306
“De smidse”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw. Beschadiging.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 24 x 21 cmEstimate: € 30/40 -
#308
“Winters tafereel met paardenslee”. Olieverf op paneel. Hollandse school, XIXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 30 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#245Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Oude boom bij een korenveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vieil arbre prés du champ au blé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 70 x 88 cmEstimate: € 200/240 -
#297
“Klaprozen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 35/50 -
#185H. Alti
“Stilleven met kreeft”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1956.
“Nature morte au homard”. Huile sur toile. Signée et datée 1956.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 47 x 57 cmEstimate: € 40/60 -
#304
“Herderin met schapen bij een molen”. Olieverf op paneel. Slechte staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 34 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#241Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 100 x 80 cmEstimate: € 120/180 -
#296L. Baguet
“Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 60 x 90 cmEstimate: € 40/50 -
#184J. Dardenne
“Chiny sur Semois”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Chiny sur Semois”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 25 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#298L. Baguet
“Winterse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 50 x 80 cmEstimate: € 50/60 -
#279Mamree
“Oude Chinese vrouw”. Een schilderij op een doek gemaakt van bladeren. Gesigneerd en gedateerd 1978.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 60 x 45 cmEstimate: € 25/40 -
#137
Een lot van drie reproducties en één schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd: ‘ J. Baudrenghien, 1949’
No longer availableOnline onlyDim. 68,5 x 93; 63 x 75,5; 62 x 79; 71 x 60 ( kaders)Estimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#226Mirao
“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 27 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#112
Twaalf boeken uit de reeks “Kunststeden”: Brussel, Wenen, Venetië, Sint-Petersburg, Rome, Berlijn, Praag, Amsterdam, Firenze, Istanbul, Parijs, Lissabon. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50/60 -
#9Krachi
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 122 x 83 cmEstimate: € 70/80 -
#197
Een lot grafisch werk met drie kleurenlitho’s met Engelse zichten en ééntje met een Duits stadszicht.
Lot de gravures dont trois lithos en couleurs à vues anglaises et une d’une vue de ville allemande.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/60 -
#73
Twee verschillende vazen van Delfts aardewerk met blauw-witte bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 47 & 34 cmEstimate: € 25/30 -
#221Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978
Van de Velde Robert - “Moeder en kind”. Houtskooltekening (?) met vergulde achtergrond. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Fusain sur papier à fond doré. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 39 x 29 cmEstimate: € 200/240 -
#202Raoul Servais
“Taxandria”. Een litho uitgegeven naar aanleiding van de langspeeltekenfilm. Gesigneerd en genummerd 87/999.
“Taxandria”. Une litho éditée suite au lancement du film. Signée et numérotée 87/999.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 32 x 44 cmEstimate: € 50/80 -
#168Etienne Bosch
“Vrouw met mand”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Femme au panier”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 20 x 12 cmEstimate: € 80/120 -
#147
Een lot van negen chromo-albums:- “’s Lands Glorie”. Delen I tem VI. Uitgeverij Historia.- “Het leven van onze voorouders”. Voorgeschiedenis en oudheid, Middeleeuwen & Nieuwe en hedendaagse tijden. Ed. Encyclorama.Allen compleet en in goede staat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#171
Twee Indische gouaches met personages.
Deux gouaches indiennes aux personnages.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 40 x 19 en 28 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#148
Langwerpig Chinees borduurwerk met vogels en planten. Ingelijst.
Broderie oblong à décor de plantes et d’oiseaux. Travail chinois. Encadrée.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 165 x 45 cmEstimate: € 100/140 -
#318
Een geblazen vaasje van geel gas met zwarte versieringen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 25/30