Similar lots by type
-
#154A. de H.
“Knikkerende kinderen bij een woning”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1791.
"Enfants jouant aux billes devant une maison". Huile sur toile marouflée. Signé et daté 1791.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 39 cmEstimate: € 200/240 -
#209Rie CramerPeriod: 1887 - 1977
“Marken”. Een litho op papier, gesigneerd “Rie Cramer”.
"Marks". A lithograph on paper, signed "Rie Cramer".No longer availableOnline onlyDim. 46 x 37cmEstimate: € 50/75 -
#211
“Landwegel tussen weiden” Een ets op papier, onderaan gesigneerd.
“Landwegel between meadows” An etching on paper, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 13,5cmEstimate: € 15/20 -
#200Robin Koni
“Unicorn Princess” 1988 vintage zeldzame poster.
"Unicorn Princess", affiche rare vintage 1988.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 59 cm x b 89 cmEstimate: € 25/35 -
#172
“Driemaster”. Pastel en aquarel op papier. Gesigneerd.
"Trois-mâts". Pastel et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 31 cmEstimate: € 35/45 -
#119Peter Jonckheere
“Homo Universalis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd december 2005.
"Homo Universalis". Technique mixte sur papier. Signé et daté décembre 2005.No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Dim. 48 x 34 cmEstimate: € 100/120 -
#118Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991
“Moeder en kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"Mère et l'enfant". Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 38 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#117Everaerts
“Zicht van op de kade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
"Vue du quai". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 27 x 36 cmEstimate: € 60/100 -
#168Marius GirardPeriod: 1927 - 2014
“Zicht op Montmartre”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
"Vue de Montmartre". Huile sur papier. Signé et daté 1963.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 31 cmEstimate: € 80/100 -
#169
“Vissershaven”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘77.
"Port de pêche". Encre sur papier. Illisiblement signé et daté '77.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 35 cmEstimate: € 50/70 -
#213Roca
Een lot van 3 litho’s op papier met hierop vissoorten afgebeeld. Onderaan gesigneerd “Roca”.
A lot of 3 lithographs on paper depicting fish species. Signed on the bottom "Roca".No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 45/75 -
#121G. Prudhomme
“Zelfportret”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd XI 1917.
"Autoportrait". Technique mixte sur papier. Signé et daté XI 1917.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 32 x 24,5 cmEstimate: € 60/80 -
#160Pierre Dyckmans
“ De vlucht naar Egypte” & ”Vrouw met spinnenwiel”. Twee potloodtekeningen op papier. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd 1918.
"La Fuite en Egypte" & "Femme au rouet". Deux dessins au crayon sur papier. Les deux signés et le premier daté de 1918.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 27x22 cmEstimate: € 50/70 -
#192Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“OLV Kathedraal van Antwerpen”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd “Rom. Malfliet” - “Kathedraal - Rubens 38/100”.
Our Lady Cathedral of Antwerp. An etching on paper, signed at the bottom “Rom. Malfliet” - “Cathedral - Rubens 38/100”.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 41 x 16cmEstimate: € 35/45 -
#201Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Kathedraal Vlemmickstraat”. Een ets op papier, gesigneerd en genummerd onderaan.
“Cathedral Vlemmickstraat”. An etching on paper, signed and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 20cmEstimate: € 40/60 -
#199Anton Pieck
“Spui Amsterdam”. Een ingekleurde print op papier, onderaan gesigneerd “Anton Pieck”.
“Spui Amsterdam”. A colored print on paper, signed at the bottom "Anton Pieck".No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35cmEstimate: € 20/25 -
#173
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
"Nu féminin". Aquarelle sur papier. Monogrammé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 38 x 16 cmEstimate: € 40/60 -
#127
“Dorpszicht”. Plakkaatverf op papier. Zonder signatuur.
"Vue de village". Peinture d'affiche sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 73 x 55 cmEstimate: € 35/45 -
#212Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
“Boerderijlandschap”. Een ets op papier, gesigneerd.
"Farm Landscape". An etching on paper, signed.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 16 x 21,5cmEstimate: € 25/35 -
#210
“Jezus van het kruis”. Een ets op papier.
"Jesus of the cross". An etching on paper.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 18,5cmEstimate: € 15/20 -
#116Antoine Op de Beeck
“Afbeldinge van de silvere schuppe”. Twee etsen.
"Image de la “pelle d'argent”". Deux gravures.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 19 cmEstimate: € 40/60 -
#109Karel De Swerts
“Ludwig van Beethoven”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
"Ludwig van Beethoven". Un dessin en sanguine. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 37 cmEstimate: € 25/35 -
#208L David
“Tuingereedschap”. Een litho op papier, Onderaan gesigneerd “L David”.
"Garden Tools". A lithograph on paper, signed "L David" at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 20/30 -
#128G. Lambert
“Zicht op de centrale van Doel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
« Vue de la centrale nucléaire de Doel ». Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 45 x 60 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#49
“Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.
“Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#143Jan Van RijswijkPeriod: 1892 - 1953
“Molen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Moulin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 34.00 €Dim. 40 x 32 cmEstimate: € 70/120 -
#125Suzanne Berset
“Metalen poort”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en op de verso gesigneerd en gedateerd 2002.
"Porte Métallique". Huile sur toile. Monogrammée et signée et datée 2002 au verso.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#142Godefroid DevreesePeriod: 1861 - 1941
“L’aïeule”. Een plaasteren bas-reliëf. Gesigneerd.
"L'aïeule". Un bas-relief en plâtre. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 27 x 31 cmEstimate: € 40/60 -
#21GLTS
“Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
Cycliste. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 46 x 36 cmEstimate: € 40/50 -
#30Vetters
Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/10 buiten de plaat.
Une gravure. Signée et numérotée 6/10 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 44 cmEstimate: € 40/50 -
#89A. Ingelbrecht
“Stilleven met waterhoenen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux poules d'eau". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 90 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#9Eline ‘t SantPeriod: °1951
“Zo zal het zijn!” Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 9/40 buiten de plaat.
"Ainsi soit-il!" Une lithographie en couleurs. Signé et numéroté 9/40 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 11 x 10 cmEstimate: € 40/60 -
#103
Pastel in de geest van Chagall. Niet gesigneerd.
Pastel dans l'esprit de Chagall. Pas signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 35 x 28 cmEstimate: € 50/60 -
#191
Een rechthoekige houten spiegel.
A rectangular wooden mirror.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 72 x 43 cmEstimate: € 60/80 -
#27
“Dorpszicht”. Een Kleurenlithografie. Gesigneerd.
"Vue village". Une lithographie en couleurs. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 55/65 -
#155Antoine De Smet
“Besneeuwd hoevelandschap bij winterzon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de ferme enneigé sous le soleil d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 54 x 64 cmEstimate: € 80/100