Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vissersboten in de haven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘60.
Frank Hoge

“Vissersboten in de haven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘60.

”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.
Online only
Dim. 49 x 64 cm
SKU: 2104200084.
Category: Meubel.
Auction day: 6 May 2020 19:40
Catalogue #84
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #190

    Een paar Nanking balustervazen met krijgerdecor. Onderaan gemerkt, één schilfer aan de bovenrand.

    Une paire de vases balustre Nanking, décor de guerriers. Marque sous la base, un éclat au bord.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #210

    Een barokke messingen kerkkandelaar. XIXde eeuw.

    Un candélabre d’église baroque en laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #221
    Geert Kunen

    “Broer en zus”. Een gipsen groepje. Getekend en genummerd 33.

    ”Frère et soeur”. Un groupe en plâtre. Signé et numéroté 33.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #115

    Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.

    Une tabouret en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #125

    Een bruingepatineerde plaasteren hangconsole in barokke stijl met twee engelenhoofdjes.

    Console à suspendre en plâtre à patine brune. Style baroque avec deux têtes d’angelot.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 48 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #109
    Henk Peeters

    “Palma de Mallorca”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51. Met opdracht. Glas stuk.

    “Palma de Majorque”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘51. Avec dédicace. Verre cassé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #216

    Henri Desarces. “Nouvelle Encyclopédie Pratique de Mécanique et d’Electricité”. Ed. Quillet, Paris, 1924. 4 delen, in-4°, goede staat, mooie harde covers met reliëfdruk. Deel 4 is de “Atlas” met 14 uitklapbare kleurenmodellen.

    Henri Desarces. “Nouvelle Encyclopédie Pratique de Mécanique et d’Electricité”. Ed. Quillet, Paris, 1924. 4 vol., in-4°, bon état, jolies couvertures dures imprimées en relief. Vol. 4 est l’“Atlas” avec 14 modèles dépliants en couleurs.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 150 / 200
  • #313

    Een Japans theeservies van Kutani-porselein, bestaande uit een theepot en tien kopjes. in originele doos.

    Un service à thé japonais en porcelaine Kutani.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 63 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #80

    Een kraagvaasje van meerkleurig Japans porselein met een decor van personages in cartouches en pauwen in een landschap rondom. Onderaan gemerkt. Barst en schilfer aan de kraag. Imari, XIXe eeuw.

    Vase à large col en porcelaine du Japon polychrome à décor de personnages dans des cartouches entourées de paons dans des paysages. Marque sous la base. Cheveu et éclat vers le haut. Imari, XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #30

    Een gefineerd noten houten dienblad, het blad versierd met een bloemenmand in marqueterie van verschillende houtsoorten en parelmoer.

    Un plateau en bois de placage de noyer, le plat décoré d’un panier à fleurs en marqueterie, de différents bois incrustés et de nacre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 57 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #376
    K. Schuermans

    Een Johanneshoofd van gepatineerd gips. Letsel.

    Tête de St-Jean en plâtre patiné. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #318

    Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    Un Guanyin en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #111

    Een sigarenkoker van bruin schildpad met een verguld Japans decor. Kleine letsels.

    Un étui à cigares en tortue brune et décor japonais doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #20

    Twee Afrikaanse hoogreliëfs van personages.

    Deux haut-reliefs africaines de personnages.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #55

    Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal.

    Paire de drageoirs en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #315

    Een paar vechtende hanen van verzilverd metaal.

    Une paire de coqs en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #227

    Een paar hoornvazen van Brussels porselein met meerkleurig en verguld decor. XIXe eeuw.

    Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles à décor doré et polychrome. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Online Only kunst- & antiekveiling 6 mei 2020 - Volledig 400 loten

Wegens technische problemen is de veiling nog verlengt naar 19.40 / The auction has been extended to 19.40 because of technical issues.


Op 6 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu
On mei 6th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

6 May 2020 19:40

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 May 2020 19:40

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More