Other lots in this auction
-
#94
Een Ethiopische icoon, handgeschilderd op perkament.
Une icône éthiopienne, peinte à la main sur parchemin.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 35 x 26 cmEstimate: € 60/100 -
#207A.M. Weyers
“Beweging”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Movement”. Pastel on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 27 cmEstimate: € 25/35 -
#32
“Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Paysage rupestre”. Huile et peinture d’argent sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 105 cmEstimate: € 40/50 -
#206
“Stalknecht.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
"Groomsman." Oil paint on panel. Illegibly signed.No longer availableOnline onlyActive bid: 51.00 €Dim. 14 x 11 cmEstimate: € 35/45 -
#203
Een print op papier met paard en hooiwagen
A print on paper with horse and hay wagonNo longer availableOnline only -
#131Ethel Horne
“Engels landschap met meisje en dieren”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. Kleine beschadiging.
"Fille avec des animaux dans la prairie au bord d'un ruisseau". Huile sur toile. Signée et datée 1906. Dommages mineurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 110 x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#172
“Driemaster”. Pastel en aquarel op papier. Gesigneerd.
"Trois-mâts". Pastel et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 31 cmEstimate: € 35/45 -
#135Eloy
“Plattelandszicht met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan. Schade aan het doek.
“Vue campagne avec ferme”. Huile sur toile. Signée en bas à droite. Dégât à la toile.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 73 cmEstimate: € 80/100 -
#37Fr. Van Houtven
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
Nature morte . Huile sur toile. Signée et datée 1929.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 36 x 54 cmEstimate: € 80/120 -
#66Carlo Tarras
“Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
Village espagnol. Huile sur toile. Signée et datée 1979 au dos.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#53
“Parkzicht” & “gebladerte”. Een paar aquarellen op papier. Zonder signatuur.
« Vue parc » & « feuillage ». Une paire d’aquarelles sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 26,5 x 37,5 & 34 x 26,5 cmEstimate: € 80/100 -
#7
“Impressie van een woud”. Een pasteltekening. Onduidelijk gesigneerd.
"Impression d'une forêt". Un dessin au pastel. Pas clairement signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 27 x 34 cmEstimate: € 30/40