#76Een set van 2 vergulde ovalen bijzettafeltjes met marmeren blad, waarvan 1 met grote barst, vlechtwerk onderaan.
#41Een bord van meerkleurig porselein, gedecoreerd met een wapenschild en bloemen. In de geest van Edmé Samson. XIX eeuw.
#653Een modern gevormde vaas in fumé glas.
#455Een Chinees kamerscherm met lakwerk en polychroom decor van gevogelte aan beide zijden. Ouderdomslijtage onderaan en aan de bovenrand.
A Chinese lacquered folding screen with polychrome decoration of birds on both sides. Age wear at the bottom and at the top edge.No longer availableDim. (183 x 40) x 4Estimate: € 200 / 300 -
#411Een limonadekan van glas en verzilverd metaal en gemerkt WMF.
#529Een bolvormige hanglantaarn met messing gesculpteerd frame.
#556Een handgeknoopte Perzische loper.
A hand-knotted Persian runner.No longer availableDim. 299 x 113 cmEstimate: € 40 / 60 -
#237Een analoog fototoestel, Nikon F3 met 3 lenzen: 20mm 1:3.5 + 55mm 1:2.8 + 35-135mm 1:3.5-4.5.
An analog camera, Nikon F3 with 3 lenses: 20mm 1:3.5 + 55mm 1:2.8 + 35-135mm 1:3.5-4.5.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#545Een eikenhouten secretaire met onderaan 2 laden.
#119Gaston De Vel“Watermolen te Retie” Aquarel op papier. Gesigneerd. Gedateerd ‘96.
“Water mill in Retie” Watercolor on paper. Signed. Dated '96.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 220 / 360