#148“La cueillette” &”Muse”. Twee beelden van zamak op houten sokkels naar werken van Rancoulet.
“La cueillette” et “Muse”. Deux sculptures en régule sur socles en bois d’après Rancoulet.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
“Cupidon”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre beige.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 200
#720Een mahoniehouten tea table op centrale driepoot.
#592“Abstract”. Olieverf op doek. Draagt een monogram: G.V.V. Achteraan gedateerd september 1967.
“Composition abstraite”. Huile sur toile. Porte un monogramme: G.V.V. Datée au verso septembre 1967.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 200 / 220 -
#86Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.
Table à jeu de style Régence à tablette recouverte de feutre.No longer availableDim. 74 x 80 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#302“St .-Romboutstoren te Mechelen”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Saint-Rombaud à Malines”. Pastel sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#591Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van bloesems en bamboe. Onderaan gemerkt met de zegel van Hongxian. Eerste helft XXe eeuw.
Vase en porcelaine de Chine à décor famille rose de fleurons et de bambou. Marque au sigle de Honxian sous la base. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#121Een porseleinen doos gedecoreerd met bloemenmotief en goudopleg. Begin XXste eeuw. Apocrief gemerkt: Sèvres.
#80Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en gekalibreerde robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague en en or jaune 18 ct sertie de diamants taille ancienne ayant un poids total de ± 0,40 ct et rubis d’un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,48 gEstimate: € 450 / 550 -
#553“Koppel”. Een beeld grijsgeglazuurd aardewerk op houten sokkel.
#657Een kaststel van meerkleurig porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Garniture de cabinet en porcelaine polychrome de Canton. Marque sous la base.No longer availableDim. 41,50 cmEstimate: € 200 / 300