#148
“La cueillette” et “Muse”. Deux sculptures en régule sur socles en bois d’après Rancoulet.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80/120 -
#641
“Cupido”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een beige marmeren voetstuk.
“Cupidon”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre beige.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120/200
#551
Een klokvaasje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.
#572
“Marine”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Jespers.
#74
“Dansende Bacchus”. Een bronzen beeldje.
#256
Een eikenhouten koffer met twee gesculpteerde panelen.
Coffre en chêne à deux panneaux sculptés.No longer availableDim. b: 100 x 53 cmEstimate: € 200/300 -
#371
Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
#480
Een mahoniehouten tafeltje met twee poten in verbinding.
#725
Paire de fauteuils en cabriolet en noyer sculpté recouvert de tissu saumon.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#353
Een fruitschaal van porselein. Benigno Numine.
Coupe à fruits en porcelaine. Benigno Numine.No longer availableDim. 13,5 x 24 cmEstimate: € 15/25 -
#192Karel Ooms
“Damesfiguren”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1870.
“Femmes”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1870.No longer availableDim. 22 x 22 cmEstimate: € 250/300 -
#703
Een zittende Hotei met zak van geel koper. Als penseelhouder.
#727
Lot de sculptures asiatiques comprenant deux représentations du Bouddha en jade, une pagode en pierre de lard avec socle et un relief finement sculpté représentant un paysage.No longer availableDim. h: 6 - 14 cmEstimate: € 200/300 -
#376
Paire de chaises en acajou recouvertes de velours beige. Le dessus décoré de fleurs sculptés.No longer availableEstimate: € 40/50